reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Tak Natasza dziewczyny maja rację...do specjalisty póki nie jest za późno, jeszcze nie zbankrutowaliscie !:p ja tez myslalam że mam dużo ciuszkow ale jednak dochodze do wniosku ze mam malo bądź tyle ile potrzeba :D ciekawa jestem co Aylin na to powie jak zobaczy ta fotke...:D
 
reklama
Oj to tylko tak wygląda :) tam są kocyki pieluchy ręczniki i dlatego tyle tego :) wyprawkę już mam jeszcze tylko pościel :)
Te dziewczyny co maja starsze dzieci i trzymały wszystko nie mają na pewno mniej :)
Ja sporo dostawałan i chomikowałam nie które nawet 8 lat !!:) ja byłam kiedyś opiekunka a mama moja już 15lat i czasem ludzie się pozbywają fajnych rzeczy więc ja korzystałam :) a że sporo kupiłam nie ukrywam :p ale tak to już jest :)
 
Natasza ty wariacie :szok:masz zakaz wchodzenie do sklepów z rzeczami dla maluszków.

Ja wam powiem że myslałam ze mam duzo ciuchów po starszaku ale zapomniałam o tym ze oddalismy troche rzeczy dla brata męża i te fajniejsze juz nie wróciły do nas dlatego moge co nieco dokupic z czego jestem mega zadowolona. :-)
 
natasza niby tak hehe dzieci niestety taaak szybko rosną!! ja mojemu rozm 68 ubierałam już w okolicach 2,5 mc -_- lol
 
Doli rana a dwa że rozmiary są rożne w różnych sklepach. Dlatego dobrze mieć po kilka sztuk od 56 do 68 nawet na starcie bo nigdy nie wiadomo co będzie dobre.
 
Hej. Pozdrawiam cie serdecznie nataszo, razem z pat zalozymy stowarzyszenie zakupoholiczek :p jestem w drodze w Bieszczady wiec nie wkleję aktualnego zdjęcia mojej szafy. Tzn nunu. Ale podobnie wygląda ;)
PS masz jeszcze rząd. Z tylu czy tylko to co z przodu widac?
 
reklama
Do góry