reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Olusia ogólnie bardzo fajny tylko ja np nie lubie takich spacerówek bo w nich dziecko jest tylko w jednej pozycji, te siedzenia kubełkowe sprawiają że dziecko śpi w pozycji siedzącej..

Doli fajny ten podgrzewacz :)
 
reklama
Sataga, to wszystko na 56 i 62 ???!!!
Szok ile Ty tego masz !!!

Dziewczyny, śliczne zakupy macie !!!
Super ta wanienka składana !!!
Piękne wózki !!!

ja już odpuszczam ten przewijak :) w ogóle w sumie od początku mówiłam, że nie kupię, bo z poprzedniego bardzo mało korzystałam, w większości małą przewijałam na łóżku.
A teraz jak wyjmę jedną ściankę z łóżeczka i zrobię z niego dostawkę to nawet nie będę miała gdzie tego przewijaka z małym położyć :/

Znalazłam wreszcie podgrzewacz do butelek po Majce :) byłam z niego bardzo zadowolona, bardziej niż z Philipsa, a ten jakiś z misiem chyba bezfirmowy.

Jeszcze tylko karuzelka na łózeczko i mam wsio :)
 
Piękna kolekcja :)

Ja nie wyciagałam i nie rozkładałam wszystkiego co mam, a w sumie powinnam policzyć, ile czego jest, bo tak to co upiorę to prasuję i chowam...i w sumie nie wiem, ile mam czego i w jakim rozmiarze...
w szafce w każdym razie poprane i poprasowane jedynie r. 56 i 62. Reszta w garażu w kartonach.
:)
Zrobi się później ;)

Jeszcze wczoraj wylicytowałam za 2 zł. :) (+ 7 zł. przesyłka) body z dł. rękawem + półśpiochy, a dziś rano połśpioszki polarowe za 6,50 i myślę, że starczy :) (Przy Majce bardzo mi się przydały półśpioszki, bardzo lubię :) )

Potem na dzieciach będziemy pokazywać, jakie ładne ubranka kupowałyśmy ;) haha
 
Jaką karuzele kupujecie ? Ja miałam taką zwykła nakrecana i myślałam że I szaleje bo co chwile trzeba było latać i nakręcić a teraz chce jakaś z pilotem tylko jaka ?
 
Jaką karuzele kupujecie ? Ja miałam taką zwykła nakrecana i myślałam że I szaleje bo co chwile trzeba było latać i nakręcić a teraz chce jakaś z pilotem tylko jaka ?

Dygotka my mieliśmy z Fisher price i mieliśmy na pilota. Była bardzo dużo używana i do dziś działa bez najmniejszego problemu. Dodatkowo ten pałąk z zabawkami można zdjąć i w łóżeczku zostanie pozytywka ze swiatełkami ;)

A ja na targowisku zamiast sportowego stanika kupiłam koszule nocną do karmienia za 23 zł :D ale zaszalałam:cool::D
 

Załączniki

  • 1424538173502.jpg
    1424538173502.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Dziewczyny a ja jestem mega szczęśliwa bo dzis doszedł do mnie moj śpiworek :)! Jest boski:) mieciutki i taki słodki. Fakt nie był tani (115 zl), ale kobietka robi własnoręcznie dla najlepszych sklepów i można sobie wybrać jaki sie chce kolor :) a guziczki mozna przesuwać wiec jak maluszek rosnie to śpiworek razem z nim:) będę tez miała od niej boskie kocyki:)ImageUploadedByForum BabyBoom1424547916.610865.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424547916.610865.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424547916.610865.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 74
Do góry