reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Hehe widzę że funclub poduchy się zrobił :D
To był mój pierwszy zakup jak się dowiedziałam o ciąży. Ja śpię z nią tylko w nocy. Jak mój odsypia 3 zmiany to tylko na niej śpi. Śmieje się że kupię mu taką na urodziny :D
 
reklama
Ja poduche mam dopiero od jakiś 2 tygodni, ale ratuje mi ona życie...Jak ja mogłam bez niej funkcjonować to nie mam pojęcia :-D
 
Anemonne kot miażdzy!!! :D :D :D

a ja poduche mam, bo dostałam i lezy w szafie, nie używam :confused:musze wyprać ją jeszcze raz bo narazie samą poszewke wyprałam a jednak wole całość

a ja kupuję wanienke taką---> BEBEDUE WANIENKA SKŁADANA DOMOWA TURYSTYCZNA HIT (4975000489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to pod wyjazd już, miała któras może? jak jest z przenoszeniem takiej wanienki ? bo np. stokke nie można podnosić jak jest woda w niej i nie wolno dodawać emolientów bo mogą rozpuścic ten silikon :szok:
 
Myślałam o wiaderku ale kompetentny pan z obsluygi na pytanie do jakiego wieku dziecko można kąpac stwierdził, że nie wiem,że do jakiegoś -_- no i wiaderko wiecej miejsca zajmie mi w bagażu..
 
Fakt, to może być mocny argument ;). Nie wiem, czy bym ogarnęła przeprowadzenie 4 osób na drugi koniec świata, to musi być jakaś logistyczna masakra...
 
Szaj ja jestem w histeri jeśli chodzi o wylot, zwłaszcza, że jest 1 godzina wylotu z przesiadką i to po nocy także będzie cyrk i mordor w jednym
 
reklama
Do góry