reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Doli to z h&m ?? Jeśli tak to mam takie same tylko ecru :)
 

Załączniki

  • 1424696937952.jpg
    1424696937952.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Ja mam podobna bluzę z lidla i jest milusia :D
Milia lat zdarzają się chłodne dni i wieczory więc myślę ze warto cos mieć :)
Natasza nie wierze ze to Twój ostatni zakup :D
 
Narazie ostatni ale już widziałam wiele ciekawych rzeczy z nowej kolekcji :)) ale czekam na wyprzedaże bo ceny powalające

No pewnie latem też trzeba mieć coś ciut cieplejszego
 
Mam ze 2 bardzo grube pajace na 56 i 62, z 68 na razie mam jakis tam sweterek, nie wiem, jak szybko będzie mi rosła, więc na razie z 68 mam niewiele. Mam jeszcze śpiworki grube.

Natasza, super :)
 
reklama
natasza powiem Ci, że jak syn mi się w lipcu urodził co były te mega upały to wraz z jego dniem narodzin nastały dni po 15 stopni i deszcze także przyda się kilka szmatek cieplejszych, ja mam kombinezon taki pluszowy większy i kilka bluz i dresiki takie polarkowe itp. myślę, że starczy
 
Do góry