reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Ja dostałam dzisiaj ramkę z glinką po 2 tygodniach oczekiwania no i w dodatku jakość wykończenia jest nie najlepsza. Chyba kiepsko trafiłam ale mimo wszystko pomysł mi się bardzo podoba.
 
reklama
Od jutra w Carrefourze promocje na zabawki. Niektóre rzeczy tańsze niż na allegro, inne oczywiście droższe.
np.
Kubuś interaktywny 179,-
Garnuszek na klocuszek 69,-
Szczeniaczek uczniaczek 94,-

roksi Twoja córcia bawi się garnuszkiem? Ja zastanawiam się czy go kupić czy może żyrafę FISHER PRICE Żyrafa pełna klocków POLECAM !!! (263896064) - Aukcje internetowe Allegro
jakie bajery ma garnuszek?;-)

Zamówiłam taką żyrafę. Jutro powinna przyjść. POdobno świetna sprawa. Mała mojej przyjaciółki się tym nieustannie bawi i bardzo jej się podoba.
 
=Ja zastanawiam się czy go kupić czy może żyrafę FISHER PRICE Żyrafa pełna klocków POLECAM !!! (263896064) - Aukcje internetowe Allegro
jakie bajery ma garnuszek?;-)


Ewa my mamy tę żyrafę ale Mateusz jest nią średnio zainteresowany :baffled:. Mamy też taką piramidkę :

*BK* FISHER PRICE-OKRĄGŁE KUBECZKI DO UKŁADANIA (267227001) - Aukcje internetowe Allegro

i ona cieszy się większym uznaniem tym bardziej, ze można z nią więcej rzeczy robic :-)
 
My też mamy żyrafę i jakoś córa nie chce wrzucać klocków, częściej wywraca ją i ciąga, albo bije :-) Klocki są na tyle duże że ciężko jej się chwyta je.
 
Garnuszek ma więcej "bajerów" - śpiewa, mówi, świeci się nosek, można wrzucać klocki przez otwory o odpowiednim kształcie, klocki oznaczone są cyframi i te cyfry też wymawia garnuszek :tak: Chrześnica męża (13 miesiecy) uwielbia się nim bawić, tańczy jak garnuszek śpiewa :-)

Żyrafka tylko wydaje jakiś odgłos, kiedy się do niej klocek wrzuci :tak:
 
Od jutra w Carrefourze promocje na zabawki. Niektóre rzeczy tańsze niż na allegro, inne oczywiście droższe.
np.
Kubuś interaktywny 179,-
Garnuszek na klocuszek 69,-
Szczeniaczek uczniaczek 94,-

roksi Twoja córcia bawi się garnuszkiem? Ja zastanawiam się czy go kupić czy może żyrafę FISHER PRICE Żyrafa pełna klocków POLECAM !!! (263896064) - Aukcje internetowe Allegro
jakie bajery ma garnuszek?;-)

ewo co prawda nie do mnei pytanie , ale tez mamy garnuszek wiec odpowiem jak jest u nas.
wiec
Tristan bawi sie garnuszkiem . ale sam klockow nei wklada . ja ja nakieruje klosckiem to on wepchnie go paluszkiem ale sam jeszcze nie wrzuca .
wrzuca za to przez wieczko i zaglada a potem wysypuje:-D
potwierdzam garnuszek rewelacja:tak: córcia go bardzo lubi:tak: też nie potrafi dopasowywać kszatałtów:no: ale wkłada klacki do środka:tak: już się wycwaniła i wie że trzeba włożyć rączkę do garnusza to on wtedy gra:tak: a jaka jest radośc jak garnuszek spiewa i świeci mu nosek w ciemności:-D
garnek uczy kształków i liczyć:tak: spiewa dwie pioseneczki o kształtach lub literkach:tak: jak naciska się na nosek to też coś mówi:tak:
naprawde zabawka godna polecenia:tak::tak::tak:
 
Dzięki dziewczyny za wyczerpujące informacje. Teraz tylko musze wybrać się na zakupy, próbowałam przekonać męża żeby on poszedł, ale nie dał się przekonać ;-)
debiutantko jak byłam w ciąży to kupiłam Wiktorii kubeczki do zabawy - na przyszłość. Były bardzo ładne i nie moglam się powstrzymać. Niestety potem przyjechała do Nas brata corka i kubeczki pojechały z nią do domu. Kupiłam Wiktorii piramidkę z kółek, ale raczej woli ją rozkładać na części niż składać.
 
Ja dostałam dzisiaj ramkę z glinką po 2 tygodniach oczekiwania no i w dodatku jakość wykończenia jest nie najlepsza. Chyba kiepsko trafiłam ale mimo wszystko pomysł mi się bardzo podoba.
Ja już nie raz nacięłam się kupując coś przez internet.


Pisałyście, że walec do raczkowania nie spelnia swojej funkcji. No to ja musze powiedzieć, że kula do raczkowania jest super. Jak już dziecko umie raczkować.:-D:-D:-D Dopiero teraz Wiktoria lubi się nią bawić.
 
drogie kolezanki a co byscie polecily na gwiazdkę prawie półroczniakowi z zabawek edukacyjnych, wyczytalam o garncuszku dobre opinie a czy cos jeszcze polecacie?
 
reklama
Do góry