reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

tak sie zastanawiam nad tymi butami.. i zdecydowac sie nie moge..pomozta!!! :-D
image1xxl.jpg
 
reklama
Pati mi tez sie nie podobają - ale pamietaj to wszystko rzecz gustu a o gustach się nie rozmawia :-)
Ważne aby się tobie podobały :-) i abyś sie dobrze w nich czuła
 
pati... dla mnie starszne :)nie gniewaj sie... przez podeszwe glownie - wlasnie takie ortopedyczne, kolor tez nie moj bo ja blada doopa jestem, ale do ciebie kolory by pasowaly
ale ogolnie tego typu widzialam fajne modele, ale ten jest troche dla mnie tego typu co conversy na korku.. tak mi sie skojarzylo...
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

rusia : spadaj! juz cie nie lubie! :))))))))))) mialas dac zblizenie na spodnie a nie spodnie w oddali a zoom na brzuch :)
to ma byc brzuch poporodowy????????????? nie, sorry ... brzuch PO DRUGIM PORODZIE?????????????????????????????????
a spodnie fajne zrestza tak jak brzuch ;)))
 
wiedzialam, ze tak bedzie, ze mi tu pojedziecie o brzuchu nie o spodniach...ale chcialam pas pokazac no i tylko takie zdjecia w kompa zrzucilam(a cykalam je chyba juz z miesiac temu)...te spodnie fajnie wygladaja do baletek i tak tez je nosze.

zmykam na zakupy, nie mam legginsow! wszystkie w kulkach, a tego nie znosze! i przez to mam humor zjechany;/...
 
ortopedyczne???:szok::-D:-D:-D
widzialam ostatnio laske w takich...napatrzec sie nie moglam...miala opalone nogi,spudniczke ,te buty i cos pod kolor zakiecik...te jej czarne wlosy jeszcze...toc zakochac sie mozna.. :-D
ale i tak sobie zamowie :-D
 
reklama
Do góry