reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
buty Pati zupelnie nie moje;/...ta podeszwa "psuje" mi calosc...
nie podobaja mi sie.

ja osyatnio kupilam soibie "troszeczke":p 3 pary butow:OOOO i spodnie...aaa no takie dodatki jak-rajstopy, legginsy, pasek
i dzisiaj specjalnie pojechalismy z A na zakupy dla Dusi do szkoly czyli mundurek, spodniczke plisowana czarna, rajtuzy 3 pary szare, koszulki 3 biale z kolnierzykim..
 
a zaszalałam a co :-)
ale tak powaznie to mam taki fajny chicholand do którego jezdżę czasami , tano to tam nie jest 47 zł/kg ale ciuszki fajowe , no ale ja kupuje nawet na wyrost, jak coś mi się bardzo podoba ( a tego torchę jest:-) ) to nawet jak jest większe to kupuję , chowam to później w szafie popakoweane rozmiarowo i jak przychodzi odpowiednia chwila to wyjmuję :-)
 
butow jeszcze nie kupilam...zastanawiam sie :-D

z rezsta niewiele kosztuja wiec to nie problem ;)))
wkurzona jestem bo bylismy w douglasie kupilismy prezenty,A sobie perfumy i inne bajery...nawet mloda cos wybrala a ja jakos tak weny nie mialam... az mnie A zapytal czemu nic nie wzielam :-D i teraz zaluje bo maseczka byla mega na dlonie i dzis stwierdzilam ze by mi bylo jak znalazl... krem pod oczy potrzebuje..shiseido mi ostatnio posluzyl i chyba kupie zaraz z trzy na zapas...bo sprowadzane z Japoni wiec niewiadomo co bedzie ;) tylko taki kurde durny krem 72 euro :-D a tubka jak hmmm....... probka dobra :-D :-D:-D
 
Fusik a co tam...teraz dobra bluzka tyle kosztuje...dla dzieci...minimum..a. tu masz cale mase..wiec warto :) a niunia zawsze fajnie z juniorem ubrani :)
 
Syla zamawialas ktores z tych butow louboutina?

ja choruje na te...jak kiedys zobaczysz daj znaka!!! szukam ale narazie nie widzialam tego modelu
 

Załączniki

  • 4a7b5a30002bdc424d8fb7a6.jpg
    4a7b5a30002bdc424d8fb7a6.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 21
  • a7bba26d0012e4fa4bb5e872.jpg
    a7bba26d0012e4fa4bb5e872.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 4d537415002860ab4c2083b6.jpg
    4d537415002860ab4c2083b6.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Do góry