reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
a ja dzisiaj dostałam wolne od meża i zaraz zostawiam mu Ulcię i biegnę do lekarza na badania kontrolne, potem do pracy na chwileczkę i do paru małych sklepików " ciuchlandowych" na małe łowy :-) może coś wyszarpnę fajnego :-) za mały pieniądz :-)
 
Tak tak o dysk zewnetrzny mi chodzilo... :-D do laptopa mozesz go tez Natalia podlaczyc...ja dodatkowo zdjecia na picase wgrywam...i jak ktos cos chce to moge pokazac nie biorac dysku :-D:-D

Fusik pocwal sie lowami :)))
 
wczoraj kupilam sobvie plaszczyk z river island, jeany rurki, i bluzeczke evie taka ze zlotej nitki..naszydelku robiona, Klaudii jeany tez rurki i majteczki:p, Gracusiowi bluze z kapturem i rajstopki

kolejna tura zakupow to bielizna, skarpetki, rajstopy, buty-dla mnie i dla Klaudii rajtuzy
 
dzieki za odp
wypytam kolege informatyka co mam kupic i niech mi cholerstwo zainstaluje
ale nie w ta srode jednak a dopieor w nastepna... wiec jeszcze tydzien poczekam

fusik : powodzenia !!!!!!!! zazdroszcze ci ciucholandow :)
rusia : :))))) fajne zakupy
 
a tu wygrzebane ciuszki za 10zł wszystko :-)
czapeczka za mała ale wziełam jako wzór :-)
 

Załączniki

  • IMG_4484.jpg
    IMG_4484.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_4485.jpg
    IMG_4485.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_4488.jpg
    IMG_4488.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_4486.jpg
    IMG_4486.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 20
Fusik no to widze ze zakupy sie udaly :))

Rusia Ty tez sie pochwalisz? na alladyny-legginsy do dzis czekamy.......................................................................... !"!!!!
 
reklama
ja w sumie jeszcze jedna katane bym chciala... kurteczke jedna mam,marynarke czarna tez bede nosila...i jak cos mi wpadnie w oko to dokupie ;)
a buty tez szukam jakies...napewno jakies balerinki sobie kupie... i jakies botki...widzialam ostatnio fajne wiazane ,takie w kostke :)
 
Do góry