reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

MADZIK - a metki nie ma? Na mojej jest w sumie napisane ze mozna prac w temp. 40 stopni.......Nie pralam jeszcze, ale mam taki zamiar - mam nadzieje ze nic sie nie stanie.....tylko pewnie lepiej na programie delikatnym :tak:
Ja na Twoim miejscu wolalabym wyprac jesli masz od kogos :-p:tak:
 
reklama
A mnie ostatnio tak wciągnęło allegro z rzeczami dla Maluszka, że nie mogę się oderwać od kompa. Już mam całą wielką zakładkę z potrzebnymi rzeczami. Mąż mnie chyba by z domu wyrzucił gdybym wszystko chciała kupić ;-);-);-);-)
 
aneta23 nio wlasnie w tym jest problem ze nie ma metki, a ni na podusi a ni na kolderce, i tez wolalabym ja uprac, ja to piore nawet nowe rzeczy, bo dla mnie smierdza "nowoscia" i takim plastikiem
 
JA moge polecic wozeczki firmy Maclaren sa naprawde wytrzymale lekkie i supoer wykonane my szykujemy sie do kupna modelu XLR ale chyab zaden z maclarenow nie jest zly , czasmi daja gwarancje 100lat to nie zart.... my juz niestety szukamy wozka zwrotengo szy bko skaldanego lekkiego i wytrzymalego reszta bajerow mnie juz nie rusza.... wykonczylam trzy wozki przez perperego ,mikado, i mango,,,, wiec wiem czego unikac....!!;-) zanjdzcie wozek dziewczeta ktory dacie rade wniesc same chociaz na pare schodów bo czem sa takie nie wygodne klody ze nie da rady ....:sorry2:
 
Lucyann - zajrzałam na allegro żeby zobaczyć ten wózeczek Maclarena i nie jestem pewna czy jest do niego także wersja "głęboka" czy tylko spacerówka?
 
witam. dzisiaj byłam w mieście z M i zamiast mnie to on wpadł w wir zakupowego szleństwa dla naszej córki, kupił wanienke zwykła ale tą mniejsza i gąbke do kąpania ,pieżynke i poduszke plus materacyk do łóżeczka oraz pościele a także rożek troche mu odbiło na tym punkcie kupowania:-) moim zdaniem bo jeszcze tyle czasu zostało. butelki też kupione mała i duża takie przeciwko kolka Dr Brown'S i 5 kolorowych pieluszek tetrowych . jeszcze by coś kupił gdybym nie powiedziala dość bo nie jestem pewna co jest jeszcze potrzebne.Aha kupiła sobie szlafroczek do szpitala i ręczniki na koszule czekam mają przyjść z alegro.
 
aneta23 a na co trzeba zwracac uwage kupując leżaczek?

izka_sz mam prośbę, jak dojdzie już do Ciebie ten śliczny kombinezonik dla Maleństwa to napisz proszę czy jakośc ok czy ładnie wykończony i czy wszystko ok :)
No widzisz, a tak narzekałaś na M, moj mial fazę dziwnego zachowania, że mnie doprowadzał do furii ale to było na poczatku, kiedy nie czuł sie pewnie w nowej sytuacji.

Hanus78 jak moj marudzi, ze duzo kupuje to mowie : "synowi zalujesz?" u mnie działa ale i tak sie sama bardzo powstrzymuje :-( Ja to bym wszystko kupila co mi sie podoba no ale to by była wyprawka chyba dla dziesięcioraczków :-D

Pieluszki tetrowe i flanelowe, przescieradelka, pokrowce i takie drobne rzeczy kupowalam na allegro u jednego sprzedawcy. Wybralam sobie kilka rzeczy i szukalam gdzie sa najtansze i u ktorego sprzedawcy kupię najwięcej po minimalnym koszcie przesyłki i tym oto sposobem mam juz sporo rzeczy :)
Teraz czekam, az kolejny upatrzony sprzedawca wroci z urlopu :-)

pozdrawiam serdecznie

Clue
 
CLUE - jesli chodzi o lezaczek to tak jak napisalam wyzej - zeby mial blokade bujania, pasy, i regulacje nachylenia oparcia....I wlasnie jesli chodzi o ten kąt nachylenia oparcia nalezy sprawdzic jak to bedzie funkcjonowac jesli ustawi sie w pozycji siedzacej (w naszym poprzednim jak sie tak ustawilo....to Kuba zjezdzal z lezaka :sorry2:).
Fajnie jak sa jakies zabaweczki doczepiane...ja nie mialam i doczepialam sama.
I jeszcze dobrze jesli material da sie zdjac i wyprac....jak zacznie sie jedzenie lyzeczka to czyszczenie bedzie czesto potrzebne :-D

Ja teraz upatrzylam sobie taki lezaczek - jest do 18 kg, wiec jesli Kuba zechce sobie tez usiasc to przynajmniej sie nie rozwali ;-)
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK HUSTAWKA 0-18kg SS (403410072) - Aukcje internetowe Allegro
L0539.jpg
 
reklama
Taki sam miałam na oku :-)
Bardzo dziękuję za utwierdzenie w wyborze :-)

PS. Zakochałam sie w Twoich Kubusiach na ścianie, ja niestety się teraz nie odważę na coś takiego bo moj Tatusiek odmalował pokój i jak mi wyjdą bohomazy to mnie z domu zdolny wyrzucic :(

Pozdrawiam
Clue
 
Do góry