reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
izka_sz ja chyba sie nie zdecyduje bo podobno w nich cycki uciekaja bokami ;/
Przyznam sie ze nie mam za duzych ale wole nie ryzykowac ;(
No i nadal nie mam koszulki :-(
PS. Znalazlam cos takiego ale nie wiem czy to zda egzamin, no i droga jest na jednorazowa imprezę, nie lubie spac w koszulach zawsze zwija mi sie pod pachami :(
http://www.allegro.pl/item411043333_koszulka_dla_matek_karmiacych_rozmiar_42.html
 
Ostatnia edycja:
Carol_ka no i w takich momentach dopada mnie doł, nie potrafie sie zdecydowac, nie mogę juz w 100 % kontorlowac wszystkiego. Powinni to nam ułatwic. Scisłą listę dawac ze szpitala co i gdzie mamy kupowac, jakie są najlepsze i praktyczne a nie zostawiac nam na glowie wybor. :-D
 
Hej chcialabym sie i ja pochwalic paroma zdobyczami chociaz moje zakupy sa bardzo chaotyczne i troche rozrzucone rozmiarowo, ale kupuje tylko do 6 miesiecy na metce jak na razie.
 

Załączniki

  • ubranko1.jpg
    ubranko1.jpg
    124,7 KB · Wyświetleń: 41
  • ubranko8.jpg
    ubranko8.jpg
    174 KB · Wyświetleń: 30
  • ubranko4.jpg
    ubranko4.jpg
    177,6 KB · Wyświetleń: 34
  • ubranko9.jpg
    ubranko9.jpg
    141,4 KB · Wyświetleń: 27
  • ubranko10.jpg
    ubranko10.jpg
    160,4 KB · Wyświetleń: 34
No i sie nie powstrzymam przed jeszcze paroma
 

Załączniki

  • ubranko3.jpg
    ubranko3.jpg
    146,3 KB · Wyświetleń: 34
  • ubranko6.jpg
    ubranko6.jpg
    112,4 KB · Wyświetleń: 35
  • ubranko5.jpg
    ubranko5.jpg
    123 KB · Wyświetleń: 29
  • ubranko7.jpg
    ubranko7.jpg
    152,4 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Cześć dziewczyny, izka koszulki ładnie wyglądaja ale jak dla mnie sa wogóle nie praktyczne,clue ma rację , sama tego doświadczyłam - cycki wypadają a przynajmniej dla mnie i jeszcze kilku moich koleżanek. Wydaje mi sie że lepsza byłaby koszulka którą pokazuje clue. Dziewczyny ale zastanówcie się czy koszule do karmienia są wam naprawde niezbędne, czy może nie wystarczyłaby koszulka na guziki ( rozpinana np do połwy), po przygodach z wycięciami po bokach używałam właśnie koszuli rozpinanej, a już w domu to wiadomo, co mam na sobie to dobrze :-)
 
Do góry