reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Leżaczek super i na dłuższy czas:tak:.
A co do Kubusiów na ścianie to ja tez raczej się nie odważę, ale moja siostra malowała samochody dziecku od szablonów. Jeszcze tego nie widziłam, ale dowiem się co i jak. Może akurat okaże się to proste. Bo takiego talentu jak Aneta to niestety nie mam.
 
reklama
Aneta23 widziałam na innym temacie Twoje dzieło w pokoju dziecięcym.... cudo!!!!!! zdolna z Ciebie kobietka :) Naprawdę coś pięknego!!!!

Hanus78
to całkiem zdrowy objaw ;) tak sobie to tłumaczę, bo mam dokładnie tak samo.

Póki co poczyniłam już pewne zakupy: dwa komplety pościeli, dwa rożki, pieluchy tetrowe, prześcieradełka 2, kołdrę i podusię. Butelki Avent (promocja z Claudii 2 w cenie 1) 260 ml jedna 125 plus smoczek dla noworodka wolnoprzepływowy i smoczek uspokajający - tak na wszelki wypadek. No i dla siebie do szpitala podkłady i majty siateczkowe :) no i wkładki laktacyjne. porobiłabym zdjęcia... ale mój Połówek pojechał do teściów i wziął aparat fot. wiec dokumentację dołożę jak wróci za kilka dni :)

Zostało nam jeszcze łóżeczko... nadal nie wiem jakie...tzn na pewno chcę drewniane tylko z jakiej firmy... szuflady nie chce bo mamy sporo miejsca w domu na rzeczy ale zastanawiam się czy z opuszczanym bokiem czy z wyjmowanymi szczebelkami. Do tego materacyk i chyba kupimy taki: Krasnal, sklep dziecięcy, artykuły dla niemowląt i małych dzieci, implast, cybex, mikrus, bolder, wózek, fotelik, wózki, foteliki, nośidełka
znalazłam sklep w katowicach gdzie można go zamówić w cenie 95 zł czyli wyjdzie taniej niż w necie, bo tu trzeba doliczyc przesyłkę.
No i wózek.... i chyba będzie to JEDO Fyn 3.

Aneta23 pooglądałam na allegro ten leżaczek... jest przesłodki i pewnie coś podobnego sprawimy naszej kruszynce :)


 
Jeszcze raz dziekuje Wam kochane za mile slowa :tak:
AGA - jesli boisz sie ze sama nie dasz rady namalowac, to szablony napewo sa dobrym pomyslem.....Zawsze to cos oryginalnego :-)
Wkleje Wam stronke gdzie kupowalam czesc farb - tam jest duzo szablonow wlasnie i naklejek na sciany - nie tylko do dzieciecego pokoju :tak:
http://www.szabloneria.pl/
KIRIAM - fiu fiu....no piekna ta koszulka :-).....normalnie miss ciazowek bedziesz w niej......Ale myslisz, ze sie zmiesci brzuszek :confused:, bo ja mam lekkie obawy.....Czy to juz na porod szykujesz.....Koszulka jest tak ladna, ze az szkoda zeby sie nie poplamila :-D
Sama bym sie na nia chetnie skusila.......ale moze poczekam az przyjdzie do Ciebie....napisz potem jaka jest, ok?
 
Kiriam, no to mamy takie same koszule:tak::-DJa jestem z niej nawet zadowolona.Jak było tak bardzo gorąco, to chodziłam w niej po domu jak w sukience - lekka i przewiewna;-)No i całkiem ładna. 100% bawełny no i miejsca na brzuszek dosyć dużo.
 
Ostatnia edycja:
wczoraj przyszła do mnie ta wprawka i koszule z alegro które kupiłam jestem bardzo zadowolona bo wyprawka jest śliczna a koszule kolorowe i praktyczne, czekam jeszcze za kombinezonem bo jeszcze nie przysłali.
 
reklama
izka_sz a jakie koszule kupiłaś. I proszę się cieszyc takimi właśnie małymi przyjemnościami a o mezu nie myslec - tego kwiatu to pol swiatu a dzieci są najważniejsze :-)
CzarnaAnutka dzięki do linka do sklepu, dzisiaj tam jade bo okazało sie ze sklep jest bardzo blisko pod domem i maja te wozki co ja chce.

Pozdrawiam cieplutko,
Clue
 
Do góry