reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

a my tak z mężem dyskutowaliśmy i nie wiem czy nie będziemy kupowali jeszcze kołyski do spania zamiast łóżeczka na początek bo jest mała i na kółkach. plan był taki że młody będzie miał kącik w salonie żeby antosi nie rozregulować ze spaniem, ale jak on będzie spał cały czas w salonie to nam tylko łazienka zostanie, ani się ruszyć w salonie ani tv oglądnąć ani kolacji zjeść, nie wspominając że tośka w salonie się bawi i chałasuje a takie maleństwo to snu potrzebuje i spokoju:szok:. więc dzisiaj pomyśleliśmy że kupimy taką kołskę i w dzień będzie stała w pokoju antosi a antosia będzie bawiła się w salonie a wieczorem jak antosia będzie szła spać to kołyska będzie wędrowała do salonu. Ale sami nie wiemy co robić, kurcze pokój jeszcze jeden potrzebny od zaraz!!!!




my też chcemy taką żabę!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cortina ja Cię chyba znienawidzę całkowicie :wściekła/y::tak::-p nie dość,że laska to jeszcze ma moją wymarzona żabę!!!
Niby Warszawa taka duża a ja nie mogłam znaleźć w żadnym h&m tego zestawu! :crazy::-(
one u nas tydzien temu sie pojawily nowa kolekcja moze jeszcze wasze H&M wyprzedazami zyja ;-)
mysle ze beda :-)

zaba jest slodka jest jeszcze kotek, slon i paseczkowe ubranko :-)
jeszcze czaje sie
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M PL

tylko pajaca nie ma w moim H&M :baffled: wiec poczekam az przyjdzie bo chce taki komplet :-p

jeszcze mnie moja corcia naciagnela na kocyk
bobas-kocyk-mikrofibra-z-aplikacja-kcsn-08-76x102-cytrynowy.jpg

w sumie cienki mam tylko jeden jak maly zygnie,siknie na niego to potrzebny drugi na zmiane wiec mam wytlumaczenie swojego zakupu :-p:rofl2:
 
cortina - ja zamówiłam na allegro czerwony kocyk z lwem z tej samej serii :-) (mimo tego, że kocyów u nas w domu pod dostatkiem) no cóż... czerwonego nie miałam a nabyliśmy czerwony fotelik samochodwy to przecież musimy mieć coś pod kolor :-D;-)
f7e7dd5599f86964med.jpg
 
cortina - ja zamówiłam na allegro czerwony kocyk z lwem z tej samej serii :-) (mimo tego, że kocyów u nas w domu pod dostatkiem) no cóż... czerwonego nie miałam a nabyliśmy czerwony fotelik samochodwy to przecież musimy mieć coś pod kolor :-D;-)
Zobacz załącznik 529717



grunt to dobrze sobie przed soba swoj zakup wytlumaczyc :rofl2:no tak ! jak macie czerwony fotelik to czerowny koc byl niezbedny !!! :rofl2::tak::-p;-) bez niego zapewne jakos podrozowania znacznie by spadla :rofl2::-p
 
Dziewczyny,
żaba jest nowa, stara nie miała korony na głowie, H&M tak juz ma, że co sezon powtarza bestsellerowe modele, ewentulnie leciutko kolor lub wzór zmieni, a tak to prawie cały czas te same ciuchy w kółko...
Wiem, bo tam pracuję, czasami zaraz po wyprzedaży pojawia się identyczna rzecz już normalnej cenie, a jeszcze resztki tego samego na przecenie wiszą, paranoja!
 
reklama

Ja ją mojemu Antosiowi kupiłam w prezencie gwiazdkowym i do tego z tej samej serii RainForest matę edukacyjną. Bałam się, że będą takie same melodyjki, ale tylko te odgłosy natury sa takie same. Za karuzelą to się ochodziłam... a to jakość maskotek mi się nie podobała, albo melodyjki wkurzające jak cholera, kupiłam tą i jestem mega zadowolona, także wierzę Poli, że Ty też będziesz, bo jest CUDNA :-D:wink:
 
Do góry