reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Poli super wybór my też mamy tą karuzelę ja mimo że że już ją zdemontowałam używam projektora z melodyjkami i mój dwulatek przy tym usypia.

A matę mamy taką kupioną dla Adasia:
Fisher Price DOMOWY PLAC ZABAW muz MATA EDUKACYJNA (2917749845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale superancka mata ! przy Mai mialam mate no name i bylam srednio zadowolona, mlodemu kupie jakas fajniejsza ;-)
 
sylwia rewelacyjny jest... :) my jeszcze nie kupiliśmy wózka a ten co sobie upatrzyłam chwilowo zniknął z allegro :( więc może ten co Ty zakupiłaś wejdzie na moją listę :)
 
w tesco są przecenione bodziaki i nie tylko. Kypiłam frankowi 5szt. na dł. rękaw za 26 zł i 5szt. antosi na krótki rękaw za 19 zł. No i jeszcze trochę w pepco kupiłam bodziaków. Jeszcze jakiś sweterek by nam się przydał ale nic nie mogę natrafić :( no i może z 2 pary półśpiochów
 
w tesco są przecenione bodziaki i nie tylko. Kypiłam frankowi 5szt. na dł. rękaw za 26 zł i 5szt. antosi na krótki rękaw za 19 zł. No i jeszcze trochę w pepco kupiłam bodziaków. Jeszcze jakiś sweterek by nam się przydał ale nic nie mogę natrafić :( no i może z 2 pary półśpiochów

26 zł za sztukę?
 
reklama
Do góry