reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

OLCIA - no to Milenka ma taka sama stopke jak Kuba....i on tez ma szczupla, bo caly jest szczuply :-D I u nas te 19 z Bartka sa naprawde ok :tak:
 
reklama
No Szminka dobrze ze mi przypomnialas o tej czerwonej plastkowej stopce i wlasnie zmierzylam Nikodemkowi stopeczke i jest ma rozmiar 20 :-)
No to na wiosne trza mu sprawic jakeis fajniutkie buciki :tak:
 
ja wczoraj bylam w H&M i kupilam pare bluzeczek dla malego - fajne przeceny maja:tak:
i kapcioszki po domu na rzepe
oraz buciki z Elefanta skorkowe przecena z 60 eur na 30:tak:
 
a ja znowu na aukci sukienusie letnia dla Emilci zakupilam,a wczoraj 2 body roz 80 z promocji,spodenki takie po domu i sliczny mieciusi reczniczek bo Emilcia juz racie myje w lazience wiec potrzebny byl
 
ale fajne rzeczy pokupowalyscie!!! a umnie stalo sie cos dziwnego Dawid z dnia na dzien wyrosl ze wszystkich bluzek:dry: hmm nie rozumiem. Przedwczoraj jeszcze rekawki podwijalam, a dzis wcisnac nie moge... Moze porobie dzis jakies zakupki :-D:-D
 
śliczniaste rzeczy.... i dywan cudny!!!

ja kupilam przedwczoraj body w Smyku... dwupak za 17 zł fajne gatunkowo, kupiłam dwa rozm 86 i 92 :) zeby na wyrost byly... a te 86 po wypraniu juz jest prawie na stykna Mili :)

a wczoraj Milenka przy pomocy tatusia kupiła sobie pierwsze buciki w Elefanten :-D

2cb4e29748768142.jpg
 
reklama
fajne zakupki
Olcia a ile te elefanteny kosztuja? drogie sa?
Szminka fajne pasiaste :-)
Amoreczku he he no to niezle
 
Do góry