reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

ja nie zaluje ze na brzuchu zrobilam, mam z boku, moja kolezanka ma na dole brzucha jakby miala cesarke to by go przecieli w pol brzuch miała duuuzy ale tatuaz potem wrocil do normalnego wygladu nic sie nie stalo z reszta teraz tak robia ze zawsze mozna poprawic no ale na bliźnie to juz gorzej. Ja mam koliberka zrobionego, chcialabym cos na nadgarstku ale nie mam pomyslu już chcialam pare razy tak pojsc i powiedziec zrob mi tu cokolwiek byleby bylo tak mi sie na rece podobaja no ale w koncu cos wymysle ;P
 
reklama
pochwalę się swoim zakupem, właściwie prezentem dla przyszłego tatusia, kiedy przekazałam mu nowinę (tatuś jest trenerem;-)) 31.05.2014 115.jpg nie mogłam się powstrzymać :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 31.05.2014 115.jpg
    31.05.2014 115.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 71
najlepsze było to, że dałam mu te buciki, ale on nie skumał :-D
myślał, że to takie nasze marzenie, dopiero jak zobaczył na dnie pudełka zdjęcie usg to łezka mu poleciała..
ach ci faceci..
 
Ja juz mam projekt i miejsce, chciałam zrobić wcześniej ale zaszłam w ciążę (zakładałem ze będziemy się starać z 6 miesięcy minimum i mnie fasolka zaskoczyła) a robić tatuaż w ciąży nie wiem tak dziwnie ;)
 
reklama
Apropo zakupów to ja już muszę kupować spodnie i spódnice ciążowe bo brzuchu zaczyna wychodzic:-) znacie może jakieś polecone strony lub sprzedawców na allegro? Narazić mam kilka rzeczy z lumpeksow.
 
Do góry