reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Ja niestety nie będę miała wyjścia mąż na zmianę do pracy jeździ wiec co 3 tydzień jestem tydzień bez auta... W ogóle zastanawianiam się jak to będzie z takim noworodkiem przecież pierwszy tydzień dwa się chyba nie wychodzi nie? Jak ja młoda do szkoły będę prowadzić... Może akurat ferie będą
 
Femme Ja z Olą wychodziłam od razu jak tylko wyszłam ze szpitala to już na spacery zaczęłam chodzić. Różne położne różnie radzą mi powiedziała ze nie ma co się roztkliwiac tylko chodzić ale mówiła ze zimą z noworodkiem lepiej zacząć od stawiania przy otwartym oknie żeby się dzieć przyzwyczaił
 
Ja dla Niny miałam kombinezon- rodziła się w lutym- ale za długo z niego nie korzystała, był bardzo niewygodny, za duży i ciężko ją się wsadzało do fotelika. Więc wolałam ubierać w kilka warstw a na górę kurtkę na przykład. Kombinezom kupiłam jak miała niespełna 2 lata, chodziło głównie o śpiworek do sanek, do wózka też go kilkakrotnie założyłam. Taki jakiś najzwyklejszy miałam, ale nie wełniany tylko z zewnątrz nieprzemakalny.
Na spacery zaczęłyśmy wychodzić jak miała jakieś 2 tygodnie, wcześniej było oczywiście werandowanie przy otwartym oknie (nie mieliśmy wtedy balkonu).
 
Ja chyba ponad miesiąc z młodą nie wychodziłam takie miałam komplikacje ze sobą po ciąży. Nie wiem jak będzie po obecnej ciąży ale na pewno zbyt wcześnie nie wyjdziemy bo mamy skłonność do pękających naczynek i nawet kremy nie pomogły i córka ma na policzku pęknięte i nie znikło. Wolę unikać zimna.
 
Bada ja tez dla swojego zdrowia chce chodzic, dla dzidzi rowniez. Poza tym teraz niemal cidziennie z Ł robimy mala rundke wiec chce to robic gez z bobasem. Poza tym nie zaszkodze mu swiezym powietrzem raczej ;-)

Wiadomo ze samochidem tez bo chocby do ina dojechac musze ale spacer po wsi nie jeden zalicze :p

Femme w chlapy raczej tez nie bede swirowac, ale generalnie chcemy kupic chuste i w razie w nawet w sniegach chodzic :p

Femme no z tego co wiem 2 pierwsze tyg raczej nie. Ja planuje przyzwyczajac bobasa wlasnie przy oknie lub w gondoli na balkonie chociaz kilka min dziennie ale zibaczymy tez co lekarz powie
 
reklama
My też przez pierwszy tydzień czy dwa werandowliśmy się na balkonie :))) Ja też w zimie wychodziłam na dwór. Wiem tylko, że jak jest poniżej -20 to nie powinno się wychodzić.

Dziewczyny jak któraś zainteresowana to w Smyku internetowym jest promocja na bluzki dla dzieci 3 w cenie 2. Ja własnie młodemu zamówiłam 3 bluzki za 40 zł z darmowa dostawą do Empiku :))))
 
Do góry