reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Bada przypomniałaś mi, że ja mam takie cudo przy foteliku samochodowym:-D tylko gdzie ja to upchnęłam... między czasie przeprowadzaliśmy się i trochę rzeczy mam u teściów, trochę u mamy.

A do tego ostatnio odkopałam małe ubranka i okazało się, że mam 3 kombinezony na zimę:-) I jeszcze kurteczkę na wczesną wiosnę. Wszystkie od kogoś dostałyśmy z siostrą (byłyśmy równo w ciąży)
 
reklama
Ubiera :-D ale jak masz -20 stopni to i dorosłemu zimno, a co dopiero niemowlak, który leży. Ja tam przykrywałam grubym kocem, ale taki śpiworek praktyczny, szczegolnie na później przy spacerówce
 
Ja mam taki właśnie spiworek i duzo z niego korzystalam. Czasami jak szlam do jakiejś galerii na zakupy to lzej ubieralam i na to spiworek. Pozniej latwo bylo odsunac wierzch bez rozbierania calego dziecka. Teraz chce dokupic sobie jeszcze jeden na jakims cienkim polarze bo ten welniany czesto byl za cieply.
 
Ja planuję kupić taki wełniany, ponoć super się sprawdza w mroźne dni. Nie trzeba dziecka grubo ubierac bo tak fajnie grzeje..
 
Ja nie korzystalam z kombinezonu bo mnie wkurzalo wkladanie i wyciaganie jej (a mialam z nogami...blee). Poza tym czesto na spacer wychodzilam jak zasnela lub wracalam do domu jak spala a wkladanie bylo nie wygodne. Tak wiec kocham swoj spiworek do wozka.Wkladam i zapinam zamek:) Taki cieply z welną.
 
Ja mam problem z tym śpiworkiem bo sama takiego nie miałam ale używałam podobnego na sankach. Wkurzałam się bo jak już jest dziecko chodzące to problem z brudnymi butami. Zdjąć nie zdejmę by włożyć do śpiworka bo za zimno więc miałam ze sobą ręcznik, który wkładałam do środka. Było to jednak bardzo uciążliwe. Taki śpiworek jest dobry jak dziecko małe i nie chodzi bo później to nie wiem jak takie coś użytkować.
 
AZA niektóre mają odpinany dół, w moim nie bylo tskiego dołu i teraz ten cieńszy bede chciała kupić z możliwością odpiecia. Tez mnie wkurzalo błoto w środku
 
reklama
Do góry