reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Muszę zakupić łóżeczko turystyczne żeby stało u dziadków. Jakieś firmy przodują? Jakich używacie? To ma być tylko sporadycznie używane na wizytach u dziadków więc nie zależy mi na "wypasionym" w różne bajery ;-)

Z góry dzięki za pomoc.
 
reklama
diabliczka - ja też byłwybrałą tędruga, jest bardziej interesująca i zaskakująca, zwłąszcza że maluszki chyba lubią tak nóżkami fikać

-----
edit: lucyper - ja u mojej mamy w gorzowie kupiłam zwykłe łóżeczko z ikei+materac, oglądałam turystyczne i wydały mi się mało stabilne, zwłaszcza dla kręgosłupa, materac był cieńki i można było wyczuć elementy stelaża, tylko że u mamy duże mieszkanie i jest miejsce
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj kupiłam Julianowi łańcuszek do gryzienia. Raz mu pokazałam o co chodzi i od razu załapał. :-p To chyba będzie u nas hit. :tak:

No i jeszcze zabawka, trochę starszy zakup, która ostatnio cieszy się największym zainteresowaniem. :tak: Nawet nóżki są zaangażowane. :laugh2:
 

Załączniki

  • bb-1.jpg
    bb-1.jpg
    63,5 KB · Wyświetleń: 36
  • bb-2.jpg
    bb-2.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 39
  • bb-3.jpg
    bb-3.jpg
    77,7 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny myślimy nad zakupem spacerówki, możecie coś polecić? A Allegro tego tyle jest, ze można dostać zawrotu głowy.
Wózek głęboki + spacerówka mam z Tako, i teraz klne, że za cieżki i za masywny...:wściekła/y:
 
ja jezeli bede kupowac spacerowke to na pewno bedzie to mclaren (czy jakos tak to sie pisze) moze nie sa zbyt ladne ale za to jak dobrze sie prowadza!!!! znajoma ma i chwali a z jej cora i tym wozkiem to moge codziennie chodzic na spacery
 
Ma_Dunia strasznie mi sie twój Julian podoba:tak: miny ma kapitalne i w ogóle taki jakis pocieszny:-D jak na niego patrze to mi sie humor poprawia:-D

oczywiscie wszystkie nasze dzieci są super :tak::tak::tak:

własnie edytuje- przepraszam ze nie w tym wątku ale tu akurat są jego zdjęcia i tak mi sie napisało :)
 
reklama
Dziewczyny myślimy nad zakupem spacerówki, możecie coś polecić? A Allegro tego tyle jest, ze można dostać zawrotu głowy.
Wózek głęboki + spacerówka mam z Tako, i teraz klne, że za cieżki i za masywny...:wściekła/y:
My mamy wielofunkcyjny Teutonii i poczułam jaki jest ciężki pakując go do pociągu. :confused2: Ale mi to nie przeszkadza, bo mamy windę. ;-)

Tutaj dużo, czyli w Niemczech, sporo mam jeździ Maclarenami.
Ma_Dunia strasznie mi sie twój Julian podoba:tak: miny ma kapitalne i w ogóle taki jakis pocieszny:-D jak na niego patrze to mi sie humor poprawia:-D

oczywiscie wszystkie nasze dzieci są super :tak::tak::tak:

własnie edytuje- przepraszam ze nie w tym wątku ale tu akurat są jego zdjęcia i tak mi sie napisało :)
Dzięki Zuziunia. :-)
Jak mam gorszy humor to wystaczy, że obdarzy mnie uśmiechem albo zabawną minką i od razu wychodzi słońce. :-)
 
Do góry