reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
A ja się zastanawiam jeśli chodzi o maty pomiędzy takimi:
**MATA Tiny Love MAŁPIA WYSPA* NOWOŚĆ * GRATISY (689267507) - Aukcje internetowe Allegro

** MATA Tiny Love KICK & DISCOVER** PROMOCJA * (690869628) - Aukcje internetowe Allegro

One w sumie są prawie identyczne, jedyna różnica, ze w jednej jest świecąco-grająca małpka, a w drugim tę rolę odgrywa panel do kopania... No i se baba problem znalazła którą kupić :sorry:


My mamy tą drugą matę, jak dla nas rewelacja. Alex może na niej leżeć bez końca, właśnie na niej ślicznie nauczył się sięgać po zabawki leżąc na pleckach a na brzuszku gdy położe Go na tej podusi ładnie sobie ćwiczy podnoszenie główki, ten panel z lusterkiem robi na Nim ogromne wrażenie gdy kopnie w niego i nagle zaczynają swiecić się kolorowe lampki i grać muzyczka. Ja polecam.
 
reklama
ja wlaśnie w wyniku toczącej sie dyskusji na temat i plusami tej maty kick&discover zakupiłam ją, tylko narazie nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze nie doszła:sorry:
 
Do góry