reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Dziewczynki, pomożecie? :sorry2: Chciałabym kupić Igorkowi matę edukacyjną ale tyle ich na allegro, że zgłupiałam :baffled:. Jakie macie, które się Wam sprawdziły, dzieciaczki już korzystają? Może jakiegoś sprzedawcę polecacie?
 
asiek mi polozna powiedziala zeby nie klasc na boku malej tylko na pleckach bo dzidzia trzyma glowke na boku wiec jak uleje to i tak jej z buzi wyleci
patewka mi sie podoba ten drugi i cos na ten styl mam w domu
 
Przymierzam sie do kupienia bujaczka-leżaczka dla Julci.

Na allegro obejrzałam takie:
1. mój typ
2. zastanawiam sie
3 nie wiem co myslec, elegancki tylko baaardzo drogi

my zakupilismy lezaczek isher price rainforest narawde go polecam mlody szcesliwy potrafi leze w nim przez 2 godzinki i przy tym gada i smieje sie do zabki i malpki ktore sie ruszaja dodatkowo ma swietlny wodospad co go tez interesuje.
 
Dziewczynki, pomożecie? :sorry2: Chciałabym kupić Igorkowi matę edukacyjną ale tyle ich na allegro, że zgłupiałam :baffled:. Jakie macie, które się Wam sprawdziły, dzieciaczki już korzystają? Może jakiegoś sprzedawcę polecacie?

Ja też się podłączam pod pytanie :tak:
Też chcę zakupić matę ale zgłupiałam od tylu ofert
 
u nas karuzelka mały zaczal sie interesowac sie dopiero niedawno ale potrafi go zajac na dluzsza chwile. ale najwiekszy hicior do lezaczek bujaczek fisher price( mamy wersje do 18kg i dobrze bo synek juz wazy prawie 8- urodzony 1 kwietnia ;)) do lezaczka dowiesiłam pozytywke taka która nakreca sie pociągajac za sznureczki no i oczywiscie baardzo podoba sie synkowi- lezy sobie i chwyta zawziecie te sznureczki:)

natomiast ten stojaczek z fisher price nie zdaje egzaminu narazie w ogole bo mały boi sie tych pioseneczek (sa dwa poziomy głośności ale mimo wszystko jak dla mnie zabawka za głośna), moze sie zainteresuje jak zacznie siedziec:)
http://www.allegro.pl/item618568713_muzyczny_stojak_stoliczek_3w1_fisher_price_0m_2lat.html
 
reklama
Do góry