reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Sofik- śliczne łóżeczko i pościel też.

Ja także na początku zastanawiałam się nad turystycznym łóżeczkiem ale jednak nie, wolę tradycyjne drewniane.
Ostatnio sobie wymyśliłam że maleństwu byłoby może nawet lepiej i przytulniej w kołysce która jest mniejsza, i poważnie rozważam tą kwestię. Znalazłam dość tanią na allegro i zakochałam się

--- NOWA KOŁYSKA ŁÓŻECZKO KOLCRAFT od 1zł --- (419627034) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja właśnie chce takie łóżeczko dla mojej kruszynki jak pokazała sofik. A z szufladą to aż tak wielu nie ma,a to super sprawa. potem się przydaje na trzymanie zabawek :)
 
Ja sobie kupilam spodnie dzinsowe firmy nivena i jestem bardzo zadowolona. Nigdzie mnie nic nie uciska i material jest miekki, przyjemny w noszeniu. Na pewno kupie jeszcze takie same w innym kolorze. Co do lozeczka to moja corcia miala drewniane 140x70, czyli te wieksze i jak podrosla mozna bylo przerobic na normalne lozeczko. Ale niestety nauczyla sie spac z nami i prawie wogole w nim nie spala:-)
 
a ja planuje dla dzieciatka cos w tym stylu :
radek-vii-t.jpg

Mojego M siostra miała takie dla swojej córeczki...ale sie rozpadło :( mam jednak nadzieje,ze przy normalnym uzytkowaniu nie bedzie złe :D
 
Ja miałam dla mojej Ani i dalej mam dla drugiego bobaska właśnie to łóżeczko, do którego link wkleiła Sofik, tylko w kolorze teak.
Polecam. Ma fajną i dużą szufladę. I jest możliwość kołysania.
Koleżanka też miała łóżeczko z szufladą (innej firmy), ale była bardzo niezadowolona, bo ta szuflada miała taka zasuwaną pokrywę - bardzo niewygodne i mało się mieściło.
Szuflada to jest bardzo pożyteczna rzecz, zwłaszcza jak nie macie za dużo miejsca. Ja tam trzymałam przede wszystkim Pampersy, chusteczki, kosmetyki - szybko, pod ręką i w razie czego nie widać bałaganu ;-)
 
gosiaczek - kołyska to super sprawa!!!! - niestety na jakieś 4 miesiące - miałam taką starą ze 30 letnią, drewnianą, pożyczoną przy synku i teraz znowu ją pożyczę!
przede wszystkim wydaje mi się że takiemu malutkiemu dzidziusiowi jest przyjemniej i przytulniej, bo na początku zwykłe łóżeczka są dla takich maleństw przeogromne

a łóżeczko do teraz mam jeszcze zwykłe drewniane - rzeczywiście najważniejszy jest materac i turystyczne też mamy na wyjazdy - jak by miało być na stałe to i tak materac trzeba do takiego dokupić
 
ojoj widze że plany i początkowe zakupy juz w toku ;-)
Ja narazie nie zagladam do sklepów z dziecięcym wyposażeniem ani malutkimi ciuszkami... Ciuszków mam masę "spadkowych" od moich sióstr i męża siostry, łóżeczko zwykłe drewniane po Krzyśku, tylko nad wóżkiem muszę się zastanowić.
Podejrzewam że szał zacznie się u mnie dopiero jak pójdę na zwolnienie.
 
a ja sie znow dzis skusiłam...i z okazji urlopu odwiedziałam z M. sklep z rzeczami dla dzieci :) Napaliłam sie na wozek 3kołowy...ale pani ze sklepu powiedziala,ze te z Implastu (boskie wzory maja) nie sa dobre,bo sa bardzo twarde... :( Pokazała mi najzwyklejszy wozek (za polowe ceny tego z Implastu) na paskach i twierdziła,ze tego typu wozki sa najlepsze, bo miekkie.
Mam do Was prosbe...szczegolnie, do tych z forumowiczek, ktore maja juz jakies doswiadczenie w wózkach...Mozecie cos doradzic.... ? co prawda do zakupu wozka jeszcze kupa miesiecy...ale juz mniej wiecej chciałabym sie zorientowac :)
 
reklama
Ja byłam w zeszłym tygodniu w ogromnej hurtowni z rzeczami dla dzieciątek Mama i ja w Gdańsku, naoglądałam się wszystkiego, aż zgłupieć można ile tego jest, ale wstępnie już plan mam i chyba wszystko wiem co kupię, aczkolwiek pewnie się okaże .....

Co do wózka to ja obstawiam ten tylko w kolorze czerwono czarnym, chyba że coś jeszcze wyprodukują w przyszłym roku fajnego i zmienię zdanie ale na dzień dzisiejszy chcemy ten.

CHICCO TRIO S3 BLACK TOP 2008,KOLOR MISTRAL (417508350) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry