reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

hmm.... Antek dostał wczoraj od dziadka na Mikołaja ..... dres:-)
hehe, widzę, że to dresikowa pandemia jest :eek::-D ja chyba nie będę oddrywać metek, będę miała prezenty dla róznych dzidziusiów na najbliższe 10 lat.. no bo na cholerę komu 15 dresów... zwłąszcza, że ja wolę ubierać dzieciaczki w spodenki na szelkach bo nie trzeba ich ciągle poprawiać i nie ściskają brzuszka...:tak:
 
reklama
ja teraz załuję, że nie ogłosiłam w rodzinie listy prezentów choinkowych dla Gai z możliwością łączenia się - czyli zrzutki na większą rzecz, np na taką matę. Bo już czuję, że pod choinkę dostanie kolejną porcję za dużych dresików :confused2: wiem, że to nieładnie i że prezent powinien cieszyć niezależnie od wszystkiego, ale z tymi dresikami to jakieś szaleńśtwo jest :eek: moja córka zostanie dresiarzem :cool2:
haha dobre
Ja rodzinie męża powiedziałam co che dla dzieci i kupili. Z moimi to ciężko w tym temacie ale przynajmniej na tamtych moge liczyć. Kupili Michasiowi mały odtwarzacz cd na kołysanki :-) i kojec. Kojec to nawet już mam w domu, bo stwierdzili, że nie będziemy go nosili w ta i z powrotem, bo ciężkki, a mały i tak nie kuma :-) a Kuba dostanie Duplo Zoo
 
Aga444 sliczna ta mata ktora dostalas. Szczerze mowiac to mi sie najbardziej z tych 3 podoba.

Dziewczyny od jakiego wieku dzieci sa zainteresowane takimi matami? bo zastanawiam sie czy mojego malca nie zaczac klasc rano na naszej macie jak ma 2 godzinki czuwania miedzy karmieniami?
dzięki:-):-) ja kładę małego od niedzieli na niej i chwilkę poleży ale nie za długo bo on woli na rączki-tatuś go nauczył:wściekła/y: a chusta mi jeszcze nie przyszła i zaraz będę miała takie bicepsy że ho ho:-):-)
a co do ciuszków to ja maluszka cały czas w pajacyki ubieram:) a ciuchów nakupowałam jak głupia i wcale z nich niekorzystam
 
dzięki:-):-) ja kładę małego od niedzieli na niej i chwilkę poleży ale nie za długo bo on woli na rączki-tatuś go nauczył:wściekła/y: a chusta mi jeszcze nie przyszła i zaraz będę miała takie bicepsy że ho ho:-):-)
a co do ciuszków to ja maluszka cały czas w pajacyki ubieram:) a ciuchów nakupowałam jak głupia i wcale z nich niekorzystam
ja normalnie z 1/10 uzywam :shocked2:chyba musze przestc prać to wtedy moze wszystkie użyję, bo tak uprane kłade na wierzch i biorę z wierzchu. Nawet nie pamiętam co mam.Tyle ze ja nie kupowałam, a wszystko praktycznie dostałam
 
hehe, widzę, że to dresikowa pandemia jest :eek::-D ja chyba nie będę oddrywać metek, będę miała prezenty dla róznych dzidziusiów na najbliższe 10 lat.. no bo na cholerę komu 15 dresów... zwłąszcza, że ja wolę ubierać dzieciaczki w spodenki na szelkach bo nie trzeba ich ciągle poprawiać i nie ściskają brzuszka...:tak:

u mnie maly tez dostal dresik :rofl2: na 80cm:cool: pomijam juz oczywiscie fakt ze jakis dziwny ten dresik..
a co do ciuszkow to ja tez polowy nie uzywam i tak sobie mysle ze chyba niedlugo zabiore sie za wystawienie ich na allegro...chyba ze wczesniej okaze sie ze ktoras ze znajomych jest w ciazy:rofl2:
 
a wiecie co? Ja się będąc w szpitalu obawiałam, ze jak wrócę to przez pierwsze dni goscie nie dadzą nam spokoju. Minał miesiac a odwiedziła nas tylko 1 kuzynka, a reszta zupełnie malego olała :-( trochę to przykre...
 
a wiecie co? Ja się będąc w szpitalu obawiałam, ze jak wrócę to przez pierwsze dni goscie nie dadzą nam spokoju. Minał miesiac a odwiedziła nas tylko 1 kuzynka, a reszta zupełnie malego olała :-( trochę to przykre...
Kilolek u nas tak samo.Jak byłam w ciąży juz pod koniec to pytań nie było końca kiedy urodzę bo wszyscy chcą Niunia zobaczyć.I też sobie mysle kurde pielgrzymki będą pewnie.A tak naparwdę odwiedziło mnie pare osób i to takich po których bym się nie spodziewała,ba nawet Niunio małe upominki dostał:szok:
Ale ja nikogo nie zmuszam i na siłę zapraszać nie będę:sorry:
Masz rację trochę przykre bo chcesz się pochwalić swoim skarbem wszystkim no ale...
Wszyscy są tacy zapracoani... to najczestsza wymówka hehe...brak czasu...
 
ja normalnie z 1/10 uzywam :shocked2:chyba musze przestc prać to wtedy moze wszystkie użyję, bo tak uprane kłade na wierzch i biorę z wierzchu. Nawet nie pamiętam co mam.Tyle ze ja nie kupowałam, a wszystko praktycznie dostałam

A ja juz nie mam co malej ubierac, bo na okraglo co ja przebiore, to uleje :confused2: i pralka chodzi dzien w dzien, a dzis juz jestem u mamy, bo nie mam gdzie juz wieszac w domu i musialam tu przywiezc dwie pralki prania :confused2:
 
reklama
A ja juz nie mam co malej ubierac, bo na okraglo co ja przebiore, to uleje :confused2: i pralka chodzi dzien w dzien, a dzis juz jestem u mamy, bo nie mam gdzie juz wieszac w domu i musialam tu przywiezc dwie pralki prania :confused2:
U mnie też pranie n okrągło:sorry:
Wczoraj dostałam paczkę ciuszków z przewagą nexta no boskie:-)
Dziś czekam na drugą paczuszkę hihi:-D
 
Do góry