reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zadbane Mamusie :)

kurde mowicie?
mam do soboty czas zeby sie zastanowic, bo gosciowa przyjezdza do mojej kumpeli i ma jeszcze czas zeby mi zrobic, pytalam wczoraj u kosmetyczki to tak kolo 350 zl musialabym zaplacic, a ta gosciowa zrobi mi za pol ceny i teraz nie wiem, strasznie dlugo to trwa i nie wiem czy wytrzymam, ja leze tylko w nocy jak spie... a tu trzeba lezec ponad 2 godz... moj maz mowi ze jak sie pomaluje to tez mam dlugie rzesy i super wygladam i nie potrzebuje tego szajsu.. ale wiecie jakie pojecie te nasze chlopy maja...
 
reklama
Nata, Nata ;-) Justa jak masz kase i cierpliwosc (buhahahaha) to przedluzaj, ja bym przedluzyla ;-) chociaz tez nie mam potrzeby, bo rzesy mam wystarczajacej dlugosci, ale czasem ladnie sobie cos odmienic :-D
 
Justa slonce, Ty pamietaj, ze potem z tymi rzesami to musisz uwazac, i np nie mozna spac na brzuchu w nocy bo je pogubisz.... ze juz nie powiem jak bedziesz musiala na nie uwazac podczas cwiczen na S :-D :-D :-D
 
katik my to sie jednak dobrze znamy:tak:, widzisz nie pomyslalam:rofl2: a ty mi tu taki wazny argument podsunelas, masz racje kochana:-) jednak nie robie tych rzes, a po drugie 2 godziny to ja nie wyleze chyba:baffled:
 
reklama
Do góry