reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
a mi się żylak na nodze robi, buuuuuuuuuuuuu....
chyba muszę iść z nim do lekarza, póki jest mało widoczny, może da się coś zaradzić...
albo może Wy coś poradzicie ? karmiąca jestem, więc nie wiem czy mogę brak te specyfiki na żylaki....
 
a jak u was z włosami??? bo mi lecą garsciami...nawet w łozeckzu małego są!! masakra juz sa tkaie liche...fuj



u mnei jak zawsze inaczej niz u wszytkich i moim problemem jes nadmierna ilosc wlosow - normalnie na glowie to mam juz helm, takie sa geste i nic nie daje przezadzanie i cieniowanie. dodatkowo na nogach mi wlosy odrastaja w zastraszajacym tempie - przed porodem depilator i ok 4 tyg spokoju a teraz 2-3 dni i znowu depilator.... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


to masz dobrze. Ja na punkicie włosow mam bzika i jak widzę ile lezy na ziemi to mnie szlag trafia...
dziewczyny a waga wam stoi tez w miejscu? mi od miesiaca ani drgnie a jem malutko naprawdę...już nie wiem co jest grane

waga spada ale juz powolutku
 
U mnie waga też zwolniła i włsoy też troszkę zaczęły wypadać bardziej:-(
a mi się żylak na nodze robi, buuuuuuuuuuuuu....
chyba muszę iść z nim do lekarza, póki jest mało widoczny, może da się coś zaradzić...
albo może Wy coś poradzicie ? karmiąca jestem, więc nie wiem czy mogę brak te specyfiki na żylaki....
mnie też, tzn pojawił się delikatny po pierwszej ciąży, a teraz jest bardziej widoczny i jak więcej chodzę to pobolewa, i też nie wiem co mogę zastosować
 
A więc u mnie włosy rownież wypadają... Żylak też sie pojawił.. Ja osobiście zamierzam wybrać sie do lekarza... Ale kiedy to nie wiem... Ehhh czasu brak na wszystko :-(
 
no to mnie pocieszylyscie, myslalam ze tylko mi wlosy zaczely wypadac... nigdy tego problemu nie mialam a od jakiegos tygodnia wypadaja mi, ale ja i tak mam tyle na glowie ze moge troche komus oddac...
waga tez mi spada w bardzo powolnym tepie... ale wazne ze spada, jeszcze troszeczke mi zostalo... ach te bioderka... w ulubione spodnie wogole nie pasuje, normalnie na biodrach mi sie zatrzymuja, wogole to moje stare spodnie to jakis mini rozmiar... nie wiem kiedy bede w to pasowac:-(
 
To, że włosy wypadają to normalne! Całą ciążę nie wypadały (hormony) i teraz prędzej czy później te, co nie wypadły wtedy wypadną teraz!

Iza- może więcej błonnika i jednocześnie więcej wody :tak:
 
reklama
a jak u was z włosami??? bo mi lecą garsciami...nawet w łozeckzu małego są!! masakra juz sa tkaie liche...fuj

tak, tak... ja juz dawno pisalam, ze mi wypadaja. A ze ich duzo i gesto mam - to wypada masa. Stale z sitka z wanny wybieram peeeeelno. I w lozku tez duzo, szalu dostaje, i wiecznie "obieram". A Poli z paluszkow to juz kilkanascie razy wyciagalam moje wlosy.....
 
Do góry