reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zadbane Mamusie :)

Widzę że nie jestem sama bo mnie włosy wypadają w takich ilościach że szok. Małej co chwilę muszę z rączek wyciągać, wyjmować z łóżeczka itd doprowadza mnie już to do szału więc wczoraj skróciłam je o jakieś 15cm zobaczymy czy coś to pomoże. Co do wagi to teoretycznie zostało mi jeszcze 2,5kg na+ ale od jakiś 4tyg nic się nie rusza pomimo iż duuużo mniej jem. W spodnie sprzed ciąży dalej się nie mieszczę- niestety wszystko poszło mi w uda i tyłek. no i brzuszka jeszcze troszke zostało ale jakoś nie mam czasu się tym przejmować.
Mam do Was takie pytanie bo dokładnie 2 tyg temu dostałam okres i z pierwszym dniem zaczęłam zażywać tabletki anty. Ale okres mam do tej pory!:szok: Zaczynam się martwić że coś jest nie tak:-( Właśnie szukam nowego gin żeby iść to skontrolować bo jak zdałam sobie sprawę że to już 2tyg to się trochę przestraszyłam... Jak to było u Was z pierwszym okresem po porodzie?

Kingunia ja tabletki zaczęłam brać jak jeszcze nie dostałam okresu po tygodniu brania dostałam miesiączkę i to naprawdę obfitą bardzo się wystraszyłam bo w ulotce było napisane ze mogą byc plamienia albo delikatne krwawienie.Zadzwoniłam do ginki i ona powiedziała ze to normalne.Okres miałam dokładnie tydzień i od tego czasu spokój a biore już drugie opakowanie tabletek.
Myslę że warto zadzwonic do gina i się dowiedzieć bo może rzeczywiscie masz źle dobrane tabletki.
 
reklama
Kingunia ja tabletki zaczęłam brać jak jeszcze nie dostałam okresu po tygodniu brania dostałam miesiączkę i to naprawdę obfitą bardzo się wystraszyłam bo w ulotce było napisane ze mogą byc plamienia albo delikatne krwawienie.Zadzwoniłam do ginki i ona powiedziała ze to normalne.Okres miałam dokładnie tydzień i od tego czasu spokój a biore już drugie opakowanie tabletek.
Myslę że warto zadzwonic do gina i się dowiedzieć bo może rzeczywiscie masz źle dobrane tabletki.

u mnie bylo tak samo :tak:
 
ja z Hania dostalam okres po roku... :)
a teraz juz mialam pierwszy (Tymek 3 miechy) trwał on 1,5 dnia
w obu przypadkach karmilam piersia i nie bralam tabletek
 
Ja też jeszcze nie miałam i też nie tęsknie. Był moment, że myślałam, że to już to, ale okazało się, że to po probiotyku na wyrównanie ph. Z Igorem też dostałam około 5/6 miesięcy po porodzie, jak wróciłam do pracy i mniej karmiłam.
 
U mnie też cisza ... i nie wiem kiedy się jej spodziewać bo Janka przestałam karmić jak miał 2 miesiące i pierwszą @ dostałam dokładnie rok po porzedniej :-p
 
Dziewczyny jak mi wypadają włosy - normalnie garściami - aż boję się je myć - bo wtedy wypadają najbardziej. Jak tak dalej będą wypadac to będę łysa. Zastanawiam się nam obcięciem ich może to coś da.
 
Kiedys moj swietny fryzjer powiedzial: wlosy to nie trawa i ich obcinanie nie spowoduje, ze beda gesciej rosly. Mial chlop duzo racji. Trzeba cebulki wzmocnic. Najlepiej pojsc do lekarza, albo jakiegos hiper biper mega super salonu i dowiedziec sie co jest najlepsze na wzmocnienie cebulek.

A poza tym, trzeba brac mikroelementy.
 
reklama
Dziewczyny od poniedzialku jem co 2.5 -3h i wiecie co ? Czuje sie duzo lepiej,wczesniej to caly czas towarzyszylo mi uczucie ciezkosci a teraz normalnie mam wiecej energii,przemiana materii lepsza,nie mam zaparc.Godzine po kazdym posilku (jem ich 5)pije wode,zielona herbate,kawke tez ale tylko rano.Jak chcem cos podjesc to siegam po orzechy ( maks 5 sztuk ),wafel ryzowy,lub jakis owoc.Z doborem cwiczen dla siebie mam problem,bo niewiem na ktore sie zdecydowac
Dzisiaj zmeirzylam obwod w pasie ( nie talii !! )i mam juz 3 cm mniej.
Mam nadzieje ze uda mi sie wpoic dobre nawyki zywieniowe:-)
 
Do góry