reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
Wczoraj zakupilam zegarek sportowy ktory mierzy puls,tetno,pokazuje ile spalam kalorii w trakcie cwiczen i ile tluszczyku:tak: I to jeszcze bardziej mnie zacheca do cwiczen:-) wiec walke ze zbednymi kilogrami juz podjelam i mam nadzieje ze nie strace zapalu do cwiczen:-p
 
Wczoraj zakupilam zegarek sportowy ktory mierzy puls,tetno,pokazuje ile spalam kalorii w trakcie cwiczen i ile tluszczyku:tak: I to jeszcze bardziej mnie zacheca do cwiczen:-) wiec walke ze zbednymi kilogrami juz podjelam i mam nadzieje ze nie strace zapalu do cwiczen:-p

ja mam krokomierz. Pokazuje dystans, i ilosc spalonych kalorii.
I choc niby fajne - spacerujemy prawie codzien, i wiem ile spalam, to juz ostatnio waga zatrzymala mi sie na +6 kg i ani drgnie!!!!!!!
W spodnie wchodze wszystkie, nawet musialam paski pokupowac, bo mi z tylka leca, ale z bluzkami mam problem. I to nie z powodu cyckow - te juz dawno zmalaly i dostosowaly sie do mlecznego zapotrzebowania Poli. Jakos tak wogole zgrublam od pasa w gore i nie wiem jak to zrzucic!
 
ja mam krokomierz. Pokazuje dystans, i ilosc spalonych kalorii.
I choc niby fajne - spacerujemy prawie codzien, i wiem ile spalam, to juz ostatnio waga zatrzymala mi sie na +6 kg i ani drgnie!!!!!!!
W spodnie wchodze wszystkie, nawet musialam paski pokupowac, bo mi z tylka leca, ale z bluzkami mam problem. I to nie z powodu cyckow - te juz dawno zmalaly i dostosowaly sie do mlecznego zapotrzebowania Poli. Jakos tak wogole zgrublam od pasa w gore i nie wiem jak to zrzucic!

Ja mialam pare krokomierzy z Natur House ale wszystkie jakos szybko sie psuly dlatego zainwestowalam w ten zegarek.
Ja tez sie w wiekszosc spodni mieszcze:tak:,i rowniez mam problem z bluzkami,bo biust mam wiekszy o dwa rozmiary niz wczesniej:sorry2:
Staram sie jesc co 3H ale ja od zawsze mam problem z podjadaniem,dlatego zakupilam na staraganie marchewke:-D zeby miec co podjadac w chwilach slabosci:-)
 
to masz dobrze. Ja na punkicie włosow mam bzika i jak widzę ile lezy na ziemi to mnie szlag trafia...
dziewczyny a waga wam stoi tez w miejscu? mi od miesiaca ani drgnie a jem malutko naprawdę...już nie wiem co jest grane
 
reklama
Włosy tez mi wypadają:tak:ale ja mam takie gęste że specjalnie się tym nie przejmuję;-)
Bardziej martwi mnie fakt że cera mi się popsuła, normalnie czuję się jak nastolatka bo wyskoczyły mi pryszcze:szok: :szok:
Co do wagi to mnie martwi że za szybko spada:-(wiem wiem zaraz napiszecie ze powinnam się cieszyć ale mnie martwi fakt że nie mam w czym chodzić a pusta szafa dla kobiety to powód do :realmad:
 
Do góry