reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
mialam niedawno ekstra wypad do kosmetyczki
poszlam na diagnoze cery- mieszana skłonna do podraznien, odwodniona, naczynkowa
zrobili mi oczyszczanie twarzy po raz pierwszy w zyciu
o zgrozo zaraz potem zalowalam
jak mi sie baba dobralam od wyciskania wągrów na nosie tak ze buzią musialam oddcychac a Tymuś skakał jak szalony, nie sadzilam ze to tak boli :wściekła/y:
no i mi jakies naczynko peklo bo takie slabe mimo ze mi oczyszczal po najmniejszej lini oporu, tylko te najgorsze i tylko na nosie i brodzie
przerazilam sie iloscia maseczek
bo najpierw normalizujaca
potem rozpulchniajaca
potems ciagajaca pory z glinki
a na koniec algi- ta byla najprzyjemniejsza
regulacja brwi byla w zestawie
a na koneic dostalam recepte na kosmetyki do kupienia tylko w instytucie dr eris
bo tam wlasnei bylam
takie z wyzszej polki
ale naprawde jestem zadowolona
bo tak idealnie dobrane do mnie ze sama bym sobie nei poradzila, mam jakis zel miceralny do mycia twarzy, krem na dzien lagodzacy podraznienia a jednoczesnei rpzeciw syfkom, a na noc na wzmocnienei naczynek no i jeszcze peeling enzymatyczny, ktory sie naklada jak maseczke i nie trzeba trzec skóry, i krem pod oczy
wizyt super
ale na oczyszczanei bymw iecej w ciazy nei poszla
 
mialam niedawno ekstra wypad do kosmetyczki
poszlam na diagnoze cery- mieszana skłonna do podraznien, odwodniona, naczynkowa
zrobili mi oczyszczanie twarzy po raz pierwszy w zyciu
o zgrozo zaraz potem zalowalam
jak mi sie baba dobralam od wyciskania wągrów na nosie tak ze buzią musialam oddcychac a Tymuś skakał jak szalony, nie sadzilam ze to tak boli :wściekła/y:
no i mi jakies naczynko peklo bo takie slabe mimo ze mi oczyszczal po najmniejszej lini oporu, tylko te najgorsze i tylko na nosie i brodzie
przerazilam sie iloscia maseczek
bo najpierw normalizujaca
potem rozpulchniajaca
potems ciagajaca pory z glinki
a na koniec algi- ta byla najprzyjemniejsza
regulacja brwi byla w zestawie
a na koneic dostalam recepte na kosmetyki do kupienia tylko w instytucie dr eris
bo tam wlasnei bylam
takie z wyzszej polki
ale naprawde jestem zadowolona
bo tak idealnie dobrane do mnie ze sama bym sobie nei poradzila, mam jakis zel miceralny do mycia twarzy, krem na dzien lagodzacy podraznienia a jednoczesnei rpzeciw syfkom, a na noc na wzmocnienei naczynek no i jeszcze peeling enzymatyczny, ktory sie naklada jak maseczke i nie trzeba trzec skóry, i krem pod oczy
wizyt super
ale na oczyszczanei bymw iecej w ciazy nei poszla

Moja znajoma pracuje w takim instytucie ale w wawie tam badaja kosmetyki których nie ma jeszcze na rynku i kiedyś testowałam dla niej różne kosmetyki a ona mi potem robiła badania skóry i patrzyła co jak działa . nie było to w żaden sposób szkodliwe bo były np. trzy kremy z których oni szukali tego najlepszego itp. Wypełniałam tez różne ankiety czy mi zapach pasi , konsystencja itp .. no ale nie o tym miałam . Poprostu przekonałam się na własnej skórze że te rzeczy są skuteczne i naprawdę działają . szczególnie kremik na celulit dosłownie odchudził mi nogi bo miałam mierzone co 2-3 tyg i bardzo wygładził skóre to widziałam akurat na kompie . Dlatego ja bardzo cenie tą firmę :tak:
A oczyszczanie skóry jest wstrętne:no:
 
ja tez po oczyszczaniu skory to mialam tylko problemy, dlatego powiedzialam nigdy wiecej, nigdy nie mialam problemow a poszlam do kosmetyczki ot tak tylko...i sobie narobilam bigosu...oczywiscie juz mi przeszlo, bo dawno temu to bylo ale od tego czasu nie robie zadnego oczyszczenia ani nic takiego, do kosmetyczki chodze tylko na farbowanie rzes i wyrywanie brwi:tak:
 
Oficjalnie ogłaszam, że zaczynam regularnie ćwiczyć:tak:
Hantle sobie kupiłam takie 0,5kg i taką gumę do rozciągania.
Poza tym wracam do salsy, będę tańczyć, bo wyczytałam, że dzieci w brzuszku uwielbiają jak mamy tańczą:-)
 
Elvie zazdroszcze postanowienia.
ech ja to nawet jakbym mogla to pewnie by mi sie nie chcialo, a teraz to mozemy z Margolcia tylko soebie popatrzec jak ludki w tv tancza:baffled:

ale jak pozniej pojdziemy w tany to nikt nas nie zatrzyma:-)
 
reklama
Do góry