reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Ja najbardziej czego nie lubie kupowac to buty -_- Mam 39,5 i malo gdzie teraz polowki robia. Przewaznie prosze w sklepie 39 i sa za ciasne, 40 i sa za luzne. Ciagle wiec kombinuje z wkladkami. Czesto jednak szlag mnie trafia. Przejde cale miasto. Znajde dwie pary ktore mi sie bardzo podobaja i oba albo za ciasne, albo za szerokie.

Butow zawsze mam malo i jestem chora jak musze jakies kupic :-p

Jestem w szoku ze mozna miec nr buta 33... strasznie male stopy jak dla mnie o_O No ale przy moich 171 cm wzrostu 33 chyba by komicznie wygladalo....
 
reklama
Dziewuszki czy wy tez macie takie problemy z cerą? Ja z Julką miałam ale tak jak mnie teraz wypryszczyło to nigdy nie miałam :( Mam krotski wszędzie, na dekolcie tez :-( O podkładzie czy chociażby pudrze sypkim mogę zapomnieć - po godzinie mam całą twarz czerwoną i robi mi się skorupa. Chyba zacznę używać jakiś kosmetyków dla nastolatek :(

Za to paznokcie mam piękne, takich długich naturalnych to jeszcze nie miałam wiec dbam o nie jak tylko potrafię no i włosy tez mi aż tak bardzo nie wychodzą jak przy Juli.. no cóż, nie można mieć wszystkiego podobno :/
 
Dziewuszki czy wy tez macie takie problemy z cerą? Ja z Julką miałam ale tak jak mnie teraz wypryszczyło to nigdy nie miałam :( Mam krotski wszędzie, na dekolcie tez :-( O podkładzie czy chociażby pudrze sypkim mogę zapomnieć - po godzinie mam całą twarz czerwoną i robi mi się skorupa. Chyba zacznę używać jakiś kosmetyków dla nastolatek :(

Za to paznokcie mam piękne, takich długich naturalnych to jeszcze nie miałam wiec dbam o nie jak tylko potrafię no i włosy tez mi aż tak bardzo nie wychodzą jak przy Juli.. no cóż, nie można mieć wszystkiego podobno :/
mam dokładnie tak samo, co prawda wysypało mnie tylko na buzi ale jest tragedia, małe bolące syfki jeden przy drugim. Z kolei wkońcu mogę pięknie pomalować paznokcie są wprost cudowne:-):-):-) i włosy mi w ogóle przestały wypadać a tak to wyciągałam garściami. Żadnych witamin nie biorę.
 
Ja mam cudne paznokcie, rosna szybko, nie lamia sie. Piekne i dlugie. Wlosy za to mi sie pogorszyly - ciagle sie przetluszczaja - juz chyba powinnam je myc z 2 razy dziennie normalnie... cera za to nie przyjmuje kremow i kosmetykow, bo piecze i robi sie czerwona, jak tylko cos naloze na nia. Na szczescie krostki nie wychodza - ale ruszac jej nie mozna :) Teraz zaczelam brac witaminki - moze sie polepszy troche :)
 
u mnie podobnie z paznokciami- są super długie i ładne, nie łamią się ani nic takiego,

witamin tez nie biorę jeszcze, własciwie to niewiem od kiedy brac??? z Zosią brałam odrazu bo lekarz mi kazał, a teraz nic, jem codziennie owoce, warzywa, czasami sobie brokułki ugotuje i marchewkę na kolację, ale niewiem czy to nie za mało??
 
ja z paznokciami mam tak samo ale za to cera to katastrofa, takich krostek jeszcze nigdy nie mialam:wściekła/y:a wlosy szybko sie przetluszczaja i matowieja jakos
co do witamin to biore od poczatku bo lekarz mi kazal a do tego jem ciagle warzywa i owoce
 
a ja witamin nie jem bo mój żołądek je odrzucał. mam tylko nadzieję, że na dzidzię to źle nie wpłynie. jem owoce, warzywa, gotowane mięsko itd. a cera strasznie mi się pogorszyła. ale tylko na twarzy.
 
O tak włosy to tragedia i do tego mi wypadają :-( O przetłuszczaniu się nie wspomnę! Rosna też o 80% wolniej niz kiedyś. Zawsze musiałam golić nogi codziennie a teraz co 4 dni - ale to akurat biorę na plus:-)
 
Zrobiłam sobie prezent i kupiłam sportowy stanik - wiecie po co?? Do spania:happy: Mój ogroooomny biust mi po prostu przeszkadza... aż nie wierzę, że aż tak mi biust potrafił urosnąć... a musze ratować go przed grawitacją :laugh2:
 
reklama
Zawsze musiałam golić nogi codziennie a teraz co 4 dni - ale to akurat biorę na plus:-)

A powiadają, że na chłopaka włosy rosną szybciej i są grubsze - te na nogach oczywiście. Niby przez większe stężenie testosteronu...ale ja mam to samo - jedno golenie na tydzień spokojnie wystarcza:happy:
 
Do góry