reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Tunia to masz nóżke jak Kopciuszek:szok: Jestes pewna, ze nie pomyliłas rozmiaru:szok:Moja szwagierka ma 36 i ogromny problem a mój syn 29/30:szok:


z pewnością rozmiaru nie pomyliłam bo od lat szlag mnie trafia przy kupowaniu butów, np czułenka kupuję na dziale dziecięcym w CCC lub Deichmanie, bo tam te buty niektóre nie wyglądają jak dla dzieci, mam szpilki, bo kupuję w ryłko, sandały na szpilce znalazłam kiedyś w warszawie przez allegro,

z pewnością rozmiaru nie pomyliłam, noszę to nieszczęsne 33:no:
 
reklama
jejku Tunia nareszcie jest ktoś kto rozumie mój problem! bo moja noga niestety też wielkością nie grzeszy i mam ogromny problem z kupnem butów. co prawda nie noszę 33, ale 34 to już zdarza się kupić. standard to 35 ale jeżeli chodzi o buty na obcasie to te 35 też bardzo często wypadają większe. i w ten oto sposób nie wiem w czym pójdę na wesele hehe często też kupuję w CCC na dziecięcym - masakra
 
to i ja przyłączam sie do problemu butowego rozmiar 35-36. Tunia współczucia nie wyobrażam sobie jak dajesz radę z 33.
 
Ja noszę 39 i choć nie mam problemu z doborem obuwia to bywa,że czasem szyja buty tylko do 37 rozmiaru z modelu, który mi sie podoba. Raczej chodzi mi o szpilki.
 
Ja mam między 40 a 41, a najlepsze są dla mnie buty gdzie są połówki. Szpileczki takie można dostać w nine west.
 
Ostatnia edycja:
ja stanadardowa jestem - 38, ale matko tunia 33:-D szooook moje dziecko ma 31:szok: chyba bym sie przewróciła :-D a ile masz wzrostu?
ja 164 (tez standard)
 
reklama
ja stanadardowa jestem - 38, ale matko tunia 33:-D szooook moje dziecko ma 31:szok: chyba bym sie przewróciła :-D a ile masz wzrostu?
ja 164 (tez standard)


mam 156 cm, niska jestem, ale proporcjonalna więc nie wyglądam jak jakiś karłowaty bobok, tylko fajna ze mnie mała kobietka, hihi, to się nazywa samokrytyka (C. mi ciągle mówi jaka jestem piękna więc zaczynam w to wierzyć:-D)
 
Do góry