reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

ja w ogóle nie mam pojęcia jak się tego używa :-p zresztą skąd miałabym wiedzieć :-p ale też zamierzam się w laktator zaopatrzyć, więc doświadczone niech doradzają...

ps. zmieniłam szampon na jeden z tych z nowej linii z garniera i mam lepsze włosy, zdrowiej wyglądają, a nie takie matowe, może się jeszcze okaże, że włosy nie przez ciążę, ale przez szampon i źle dobrane witaminy były brzydkie....
 
reklama
na włosy nie narzekam - przynajmniej jak jestem w Pl hehe bo Irlandii to nawet bez ciąży to wyzywam, że są brzydkie. używając tych samych szamponów co tutaj tam po jednym dniu wyglądają jak bym przez miesiąc głowy nie myła... jakaś taka woda dziwna tam jest. ale cera teraz to mi się okropna w tej ciąży zrobiła. no ale cóż - do przeżycia.
 
Dzis robilam zakupy z mysla o slubie, na ktory jedziemy za tydzien. Kupilam dwie sukienki i mysle ze jak ktoras bedzie miala potrzebe kupic cos, to moge polecic m.in. bardzo "rozwojowa" (tzn. jak mi mocno brzuch urosnie to material i tak sie dopasuje) sukienke. Druga tez wam pokaze, jak znajde (mniej rozwojowa i z podszewka)... ogolnie fajne materialy i ladnie leza. Moze sie przyda komus ta informacja :-)

To pierwsza z nich: Sukienka ciążowa - Toscana fiolet/szary/biały | Sukienki ciążowe | Sesile.pl

Ja kupowalam w sklepie w Poznaniu... wiec nei wiem jak to jest ze sprzedaza w necie.
 
Dzis robilam zakupy z mysla o slubie, na ktory jedziemy za tydzien. Kupilam dwie sukienki i mysle ze jak ktoras bedzie miala potrzebe kupic cos, to moge polecic m.in. bardzo "rozwojowa" (tzn. jak mi mocno brzuch urosnie to material i tak sie dopasuje) sukienke. Druga tez wam pokaze, jak znajde (mniej rozwojowa i z podszewka)... ogolnie fajne materialy i ladnie leza. Moze sie przyda komus ta informacja :-)

To pierwsza z nich: Sukienka ciążowa - Toscana fiolet/szary/biały | Sukienki ciążowe | Sesile.pl

Ja kupowalam w sklepie w Poznaniu... wiec nei wiem jak to jest ze sprzedaza w necie.

ja idę za miesiąc na wesele i nie wiem w co się ubiorę. jestem właśnie na etapie poszukiwań. jak już wspomniałam jedyna sukienka jaka mi się podobała i pasowała idealnie na dziewczynę w ciąży kosztowała 300 zł i to trochę dużo.
gdzie kupiłaś te sukienki? w jakim sklepie? może się wybiorę :-Dbo przecież jakoś trzeba wyglądać :-) więc jak dla mnie to może być bardzo przydatna informacja
 
Moja droga bo wyglądasz pięknie! :-) Więc powinnaś się cały czas tak czuć.


ja dla odmiany zauważyłam nowe rozstępu na pośladkach i powiększony cellulit :-( Moje ciało to wrak!!:crazy:
 
Och a mnie te rozstępy nie przeszkadzają..Naprawde..Ani cellulit..Jak na nie patrze to myśle sobie, że to pamiatki po nowym zyciu jakie już we mnie było i jakie est teraz i są piękne na swoj sposób. Wkurza mnie ten wszechobecny kult ciała.Potem kobieta nie schudnie po ciązy, alebo nie tak szybko, albo zostanie jej brzuszek a potem docinki i komentarze. Nasze ciała se PIĘKNE BO SĄ ŚWIĄTYNIAMI NOWEGO ZYCIA BEZ WZGLĘDU NA TO JAK WYGLĄDAJA I BĘDĄ WYGLADAĆ!!!!
 
Bodzinka ślicznotko :-D najlepszy prezent na poprawę humoru :-D i super, że czujesz się piękna, a jak będą Wam przeszkadzać ślady po ciąży na ciele to jest pełno metod aby się ich pozbyć :-) (odezwała się mądrala, co nie ma ani jednego rozstępu i przytyła kg, ale jak mi ciało zacznie szlag trafiać to się nie będę wstydzić żeby je jakoś nawet w salonie urody albo innym naprawiać)
 
Dzis robilam zakupy z mysla o slubie, na ktory jedziemy za tydzien. Kupilam dwie sukienki i mysle ze jak ktoras bedzie miala potrzebe kupic cos, to moge polecic m.in. bardzo "rozwojowa" (tzn. jak mi mocno brzuch urosnie to material i tak sie dopasuje) sukienke. Druga tez wam pokaze, jak znajde (mniej rozwojowa i z podszewka)... ogolnie fajne materialy i ladnie leza. Moze sie przyda komus ta informacja :-)

To pierwsza z nich: Sukienka ciążowa - Toscana fiolet/szary/biały | Sukienki ciążowe | Sesile.pl

Ja kupowalam w sklepie w Poznaniu... wiec nei wiem jak to jest ze sprzedaza w necie.

będę szukać sukienki na włany ślub cywilny i ciągle nie wiem jaką bym chciała, na pewno w koloze ecru albo jasnym popielatym, pielaty może byłby dobry bo mam fajne buty na malym obcasie od ryłko i wolałabym nowych butów nie kupować bo mam rozmiar 33 i buty na obcasie to problem, albo wydanie dużej na kasy w sklepie ryłko
 
reklama
Tunia to masz nóżke jak Kopciuszek:szok: Jestes pewna, ze nie pomyliłas rozmiaru:szok:Moja szwagierka ma 36 i ogromny problem a mój syn 29/30:szok:
 
Do góry