reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Dziewuszki czy wy tez macie takie problemy z cerą? Ja z Julką miałam ale tak jak mnie teraz wypryszczyło to nigdy nie miałam :( Mam krotski wszędzie, na dekolcie tez :-( O podkładzie czy chociażby pudrze sypkim mogę zapomnieć - po godzinie mam całą twarz czerwoną i robi mi się skorupa. Chyba zacznę używać jakiś kosmetyków dla nastolatek :(

Za to paznokcie mam piękne, takich długich naturalnych to jeszcze nie miałam wiec dbam o nie jak tylko potrafię no i włosy tez mi aż tak bardzo nie wychodzą jak przy Juli.. no cóż, nie można mieć wszystkiego podobno :/

u mnie też paznokcie długie, mocne, śliczne, syfki żadne mi nie wyskakują, zresztą jak na razie (nie zapeszając) moje ciało trzyma się dobrze, jedynie te włosy trochę brzydsze, co pisałam, a tak to nic, ale czytałam, że w 1 ciążę można przejść właśnie bez jakiś duży zmian w urodzie, a przy drugiej zaczynają się właśnie pojawiać niedoskonałości, ale pewnie i tak nie ma reguły,
może jakieś kosmetyki dla alergików, bo tak jak piszesz to to wygląda na reakcję alergiczną trochę, ja poszłabym się w aptece farmaceuty poradzić
 
reklama
u mnie podobnie z paznokciami- są super długie i ładne, nie łamią się ani nic takiego,

witamin tez nie biorę jeszcze, własciwie to niewiem od kiedy brac??? z Zosią brałam odrazu bo lekarz mi kazał, a teraz nic, jem codziennie owoce, warzywa, czasami sobie brokułki ugotuje i marchewkę na kolację, ale niewiem czy to nie za mało??

ja zaczęłam brać witaminy jak odstawiłam folik, kupiłam takie od 13. tc, - feminatal, potem zmieniłam na prenatal i dla mnie jest lepszy, witaminy też się bierze z myślą o sobie, bo one są jednocześnie dla wzmocnienia twojego organizmu i też dla dzidzi,
 
Zrobiłam sobie prezent i kupiłam sportowy stanik - wiecie po co?? Do spania:happy: Mój ogroooomny biust mi po prostu przeszkadza... aż nie wierzę, że aż tak mi biust potrafił urosnąć... a musze ratować go przed grawitacją :laugh2:
mi też cycuchy urosły ale spać w staniku to bym nie mogła. ja to czuję ulgę jak go zdejmuję hehe w ciągu dnia to się zmuszam do noszenia właśnie, żeby go przed grawitacją uratować hehe w nocy zdecydowanie muszę odpocząć :-D zresztą spać to najlepiej bez niczego hehe nic nie dusi i pełna swoboda :-D:-D
 
a ja dzis zalapalam sie na koncowke wyprzedazy i jestem bardzo zadowolona - kupilam sobie jeansy mothercare, kurteczke na wczesna jesien (taki grzybek) i tunike i za wszytko wyszlo tylko 130 zl :-)
 
Ja też myślę że to może być wygodniejsze, przecież taki sportowy stanik to troszke jak koszulka- też muszę sobie taki sprawić. No ale trzeba być konkretnie biuściastym by to zrozumieć...
 
a ja dzis zalapalam sie na koncowke wyprzedazy i jestem bardzo zadowolona - kupilam sobie jeansy mothercare, kurteczke na wczesna jesien (taki grzybek) i tunike i za wszytko wyszlo tylko 130 zl :-)

A pochwalisz się Gufi jakimiś fotkami jak możesz...? Muszę się tam znów wybrać :-)
 
reklama
Do góry