reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

To że spodnie w kilka dni potrafią się drastycznie "skurczyć":-D to ja zrozumiem! No ale ja mam z kolei taki problem, że kosmicznie rosną mi ... cycki:nerd:! No bo jak to wytłumaczyć: kupiłam sobie biustonosz, super mi w nim było wygodnie, nawet "zapasowy" luz w nim miałam. Byłam go kupić w czwartek (2 tyg temu). W sobotę chcąc niechcąc musiałam czym prędzej biec po następny, bo tamten dziwnym trafem się skurczył! Kupiłam więc następny o rozmiar większy i po kilku dniach znowu to samo:szok: Wychodzi na to że w przeciągu 2-3 tygodni moje mleczarnie powiększyły sie z rozmiaru A na rozmiar D:szok::szok::szok: A to dopiero półmetek!Jeszcze 19 tygodni przedemną-czy ktoś wie jaki jest największy rozmiar miseczek? Bo obawiam się że zanim dojdzie do rozwiązania będę zmuszona do zakupienia dwóch namiotów z Tropikami i do połączenia ich w jeden wielki cycnik!!!:-D:szok::no:
 
reklama
Ja na razie bez zmian. a nawet kilogram do tyłu, ale to z powodu małego zatrucia czy infekcji.muszę zachować lekką dietę i szczerze móiąc jeść mi się nie chce. najlepiej mi wchodza kanapki z dżememem.
poza tymi kilkoma dniami najlepiej się czuję w trakcie jedzenia - przed i po niedoooooobrze.... :-(
nie pozostaje nic innego jak wydłużać czas posiłków :-) hihi
 
stanelam przed lustrem i sie skutecznie przyjrzalam sobie i wyszlo ze zrobilo sie juz 1,5 mnie:sorry2: cos czuje ze nie tylko w nowe spodnie musze zainwestowac ale w pare innych rzeczy...
 
mi przybylo prawie 2 kg
Brzusio nie miesci sie w jeansy tylko musialam zakupic spodnie dresowe dla mamus.
mialam fajna kurtke a teraz jest tak opieta i z profilu jak sie patrzy to mam taki 5 miesieczny brzusio. (zawsze miala kilka kg wiecej)

no i mierze sie co tydz - 1,5 i od ostatniego 2 cm przybylo w brzusiu
 
ja własnie sie zwazylam no i od poczatku nudności i zygowatosci 2 kg mniej, kiedy ja cos zjem normalnego ;-( znowu zamiast jak w ciazy to bede wygladac jak te dzieci z afryki wychudzone z wydetymi głodowymi brzuchami
 
Jesli chodzi o piersi to tragedia - niedługo będę jak pamela hihihi
Ale kupiłam sobie świetny staniczek, który serdecznie polecam
TRIUMPH rosnący MAMABEL
Jest na prawdę świetny :-)

opis: model "rosnący" całkowicie miękki bez fiszbin wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Miseczki formowane termicznie, bez użycia szwów dają pełne poczucie komfortu. Specjalny krój zapewnia wygodne i pewne trzymanie piersi. Ramiączka, poszerzane na ramionach, układają się miękko na ciele, nie wrzynając się. Trójstopniowa regulacja obwodu z tyłu. Największą zaletą biustonosza jest to, że podczas ciąży wraz ze wzrostem biustu rośnie biustonosz o jeden rozmiar w obwodzie i o jeden rozmiar w miseczkach ( biustonosz wykonany jest z ODDYCHAJĄCEJ BEZSZWOWEJ mikrofibry ze streczem więc się rozciąga - ROŚNIE !!!!!!!!!! i nie podrażnia piersi ) Biustonosz łatwy w pielęgnacji, można prać w temperaturze do 60 stopni C.

Kosztuje ok 60zł - jestem z niego bardzo zadowolona :-)
 
:-) Fajnie!!! Ja niestety tez nie mieszcze sie w swoje stare staniki nie dziwne mialam rozmiar tylko A teraz juz pelne B mam nadzieje ze jeszcze sie powieksza szkoda jedynie ze juz po karmieniu nie zostana takie jak wczesniej:no::no::no:
 
Pamiętajcie również o smarowaniu piersi. Mi po pierwszej ciąży zostały straszne rozstępy i jak piersi wróciły do swoich małych rozmiarów to średnio wyglądały:baffled:. Teraz znowu są okrąglutkie i już staram się aby nie przybyło na nich rozstępów:tak:.
 
reklama
No ja jestem w 13 tc i brzusio mam już taki okraglutki:tak: Moja przyjaciółka miala mniejszy w 5 mies ciazy:tak:Ale jak narazie tylko wchodzi w brzusio i cycki:tak: Moja bratowa jest prawie w 5 miesiącu i tez ma mniejszy brzuszek:tak: HIHI moje dz:tak:iecko chyba będzie małym olbrzymem:tak:
 
Do góry