reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

ja zamieram kupi krem dla kobiet w ciazy ktory pomaga rozciagnac sie skorze i nawilzyc stosowalam go w pierwsze ciazy i sie sprawdzil nie mam ani jednego rozstepu mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie tym bardziej ze brzuszek o wiele szybciej widoczny:-):-D
 
reklama
iwona100na- fajne te kalkulatorki wedlug niego jestem oki:-) przytylamtez 1,5kg i nic powinno sie chyba juz cos ruszyc dalej;-)chociaz czas na tycie to jescze mamy spokojnie 8,9 miesiac:-)
 
Mi wyszło że dojde do 61,4 ale nie wieże w to bo w poprzedniej na końcu ważyłam 64kg. Teraz przed ciążą ważyłam 47kg ale mam wrażenie że przytyłam już 5 conajmniej dlatego nie wchodze na wage 13.11 dopiero mnie położna zważy ale będzie szoking :D
 
No to fajne ja juz mam 52 kg ale daje czadu...

Sheeppy to taki sam rozmiar jak ja mam po Nikkim spadlo mi do A i nic sie nie powiekszalo niestety. teraz juz zaczyna widac byc moje gozki bo juz to duze B wiec i u ciebie wyskocza...
 
Paula co do biustu to ja po trzech latach karmienia nawet nie mówię .... ja mam D ale dojdę pewne do E albo i dalej, aż się boję co będzie po kolejnym karmieniu piersią. Chyba będę sobie na plecy zarzucać...albo sobie silikony wstawię.
 
reklama
ANECIK- oj rybka ja mam problem ze mam za male a ty na odwrot... no a nad sylikonem tez sie zastanawialam juz wczesniej bo plaska jak decha doslownie jak dziewczynka... nie widac nic az wstyd sie pokazac w stroju kapielowym...
 
Do góry