reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
ja dzisiaj stwierdziłam że chyba odpuszczę sobie stawanie na wadze bo tylko się niepotrzebnie denerwuję:baffled: zaczynam popadać w jakąś paranoję:sorry: niby sobie tłumaczę a jestem w ciąży....a zrzucę jak urodzę ale jakoś sama siebie oszukuję..
wiadomo że najważniejsze jest to że maleńka rośnie i to właśnie dla niej niczego sobie ostatnio nie odmawiam:sorry:
U mnie tak jak u Ciebie paula7 - 7kg:eek:
 
Dziewczyny!!! Głowy do góry,poprzednio gdy byłam w ciąży przytyłam 7 kg moje dwie koleżanki po 15-20 .Po porodzie one błyskawicznie zrzuciły zbędne kilogrami ja za to w tempie błyskawicy nadrabiałami :no: w efekcie jo-jo ale w drugą strone:crazy:
 
Ja wczoraj wyszłam ze szpitala z OCP i z 7 kg na plusie zrobiło się 5 kg, ale miałam głodówkę potem dietę. Podejrzewam, że w domku nadrobię, chociaż apetyt mi na razie zmalał.
 
U mnie waga długo stała w miejscu, teraz w przeciągu miesiąca przytyłam 3 kg:zawstydzona/y:jak wcześniej nie miałam takiego apetytu, i jadłam bo wiedziałam że muszę, teraz zjadłabym konia z kopytami. Musze zacząć ograniczać słodycze, bo jeszcze 16 tyg zostało i w takim tepie to z 20kg mnie przybędzie:no:
 
no ...mnie na ostatniej wizycie w środe stuknęło 69 kg... czyli od początku ciązy 6 na plusie. Nie wiem czy to dużo czy mało,ale najważniejsze ,że w jeansy swoje się cały czas mieszczę bez problemu więc większośc to pewnie brzucho :) no i przyznam ,ze "boczków" dostałam ale ogólnie nie zauważam dużej różnicy
 
Ja używałam w czasie ciąży kostek myjących dove. Bardzo nawilżają skórę i przydawały się zwłaszcza na napięty brzuszek już później.
 
reklama
Moje drogie Chudzinki, mowi do Was Big Mama ;-) ja mam chyba najwiecej na plusie bo az 9kg!! Z 53 zrobilo sie 62 - ale nie wiem czemu widac tylko po brzuchu i piersiach.. Chodze w tych samych jeansach ktore kupilam w 3 m-cu i troszke ciasniejsze sie zrobily, nie powiem, ale nie widze zebym byla grubsza gdzies znacznie :confused: Ech jesli wierzyc stanowisku ze najwiecej tyje sie w 5-6m-cu, to mamy to za soba. Marze by udalo mi sie zmiescic w 12kg.. Moja mama przybrala 14 ale bardzo szybko zrzucila wiec tez fajnie :tak: moze po niej odziedziczylam ta umiejetnosc ;-)
 
Do góry