reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Kochane ja przytylam juz ponad 10kg nie wiem od czego to zalezy, w sumie poszlo mi tylko w brzuch...tak wszyscy mowia ze nie wygladam na 13kg do przodu...moze tyle mi przyszlo w czasie ciazy bo mialam nie dowage przed:confused:chociaz nie sadze...moja mamcia przytyla po 20kg w kazdej ciazy i od razu zrzucila wiec ja pewnie do 18-20kg dociagne a chcialam stanac na 15:baffled:kg moga byc tez woda ktora nam sie zbiera wszedzie w czasie ciazy ja np. w ramionach ani na twarzy ani na rekach nic nie przybralam ale caly czas puchna mi rece i nogi:crazy:palce mam juz 2 wieksze ...jeszcze 2 miesiace i 27dni hehehe...i urodze :-D
 
reklama
A pewnie, że dobrze :) Mnie oświeciła koleżanka, która miała duży problem ze skórą w ciąży i jej ktoś z kolei polecił Dove, więc tak zwaną pocztą pantoflową przekazuję ;)
 
hej big mamy nie jestescie same...heheheh
ja od poczatku juz ok 11 kilo... nie widac tego ale jest... przed 49 teraz 60...
w pierwszej ok 20 kilo przytylam ale szybko spadlo... teraz tez mysle ze tak bedzie...
 
Paula to faktycznie przybyło ale to przez za dobre jedzenie na urlopie pewnie mamusina kuchnia ci słuzyła - ja juz 56kg- 6kg na plusie !!!
 
patusia- z pewnoscia tak... tesciowa tez wciskala jedzenie i nie tylko ona wszyscy...slyszalam tylko jedz,jedz... wszedzie gdzie nie poszlam... wszyscy glaskali brzuszek i wciskali jedzenie... oj poszalalam z ta waga na calego... ale teraz juz sie oszczedzam... bo bede wygladala jak orka...
 
paula ...nic a nic po Tobie nie widac ...w życiu bym nie powiedziała ze przybyło Ci 11 kilo ... jedz na zdrowie kochana ;)
 
Ja też 9kg na plusie :)
Ale czuję się opuchnięta szczególnie nogi :sorry2: (uda)
nie mówiąc o stopach

Chociaz ostatnio to między jedna a drugą wizytą u gin. wysżło mi 0,5kg :)
To wszystko przez te swięta :-D
Pocieszam sie faktem że taraz to ok 1kg (max1,5kg) powinno sie tyc miesięcznie że największy "rozkwit" mam juz chyba za sobą :)

W pierwszej ciąży przytyłam 17kg więc zyję nadzieję że w tej ciązy będzie mniej :)
 
reklama
Ja też 9kg na plusie :)
Ale czuję się opuchnięta szczególnie nogi :sorry2: (uda)
nie mówiąc o stopach

Chociaz ostatnio to między jedna a drugą wizytą u gin. wysżło mi 0,5kg :)
To wszystko przez te swięta :-D
Pocieszam sie faktem że taraz to ok 1kg (max1,5kg) powinno sie tyc miesięcznie że największy "rozkwit" mam juz chyba za sobą :)

W pierwszej ciąży przytyłam 17kg więc zyję nadzieję że w tej ciązy będzie mniej :)
Wierz mi będzie mniej:-) u mnie też 9 na plusie ale lekarz mi powiedział że teraz już nie będzie tak tragicznie:-)
 
Do góry