reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
Justyna daj znać czy mąż jest pojętnym uczniem!
Ja obawiam się, że mój może nie zdążyć nawet na koniec porodu - chyba, że Mała urodzi się w terminie lub po, bo wówczas planuje urlop. A jeśli zacznie się wcześniej to niestety muszę radzić sobie sama.
Co do smarowania to ja używam naprzemiennie mleczka i oliwki na rozstępy z Rossmanna. I jak na razie się sprawdzają, a zaznaczam, że mam tendencje. Jedyne rozstępy to te, których nabawiłam się pare lat temu. Nowych nie ma i oby tak pozostało.
 
To ja Was pociesze, zaczynałam z 82 kg, na poczatku schudłam prawie 4kg, potem przytyłam i obecnie waga wskazuje już 86kg. Martwie sie tylko, żeby do 100 nie dobić, bo tego moja kobieca duma już nie przeżyje...

i no dzięki temu, że mam dużo kg ponad norme (z i bez ciąży) mojego brzuszka nawet nie widać:-D

nie ma się czym martwić, jak przytyjecie to i zrzucicie!
 
dzięki za słowa otuchy tsarina :happy: poprostu nie przyzwyczajona jestem do tak szybkiego przybierania na wadze :) do grudnia tak sie cieszyłam - waga prawie stała w miejscu, ale jak ruszyło po 01.12 to się nadziwić nie mogę.. ;-)
 
Ja idę od początku ciąży jak burza. W pierwszych 4 miesiącach przytyłam 8 kg. Żadnych mdłości ani złego samopoczucia. Teraz zaczynam 6 m-c i jakby przybytku było nieco mniej, bo przez ostatnie 2 m-ce tylko 2 kilo. Ale w sumie od początku ciąży to już 10 kg. Po ciązy będę się martwiła co z tymi kilogramami zrobić, ale raczej szybciutko zrzucę. Pozdrawiam przyszłe mamy
 
moj M pracuje w nocy wiec tez sie troszke boje bo jak cos sie zacznie to bede sama z synkiem w domu... ale mowil ze jak juz cos bedzie sie dzialo to mam dzwonic i zaraz bedzie w domu... tylko on jedzie ponad 1.5 godziny obym tylko wytrzymala...
 
O rety, a myślałam że tylko ja mam problemy z depilacją... nie chodzi mi tu o wygodę ale zauważyłam że od jakiegoś czau moja skóra w ogóle nie toleruje tego zabiegu... mimo, że używam balsamów i żeli po goleniu wszytko mnie piecze, swędzi i szczypie! :szok::szok: Koszmar! Nie wiem co robic bo czuje sie głupio chodząc `zarośnieta`... Chyba kupie w tym tygodniu krem do depilacji i zobacze czy da rade... Co do wosku to czytałam w gazecie, że w ciąży jest niewskazany...
Kurcze, nad goleniem do porodu jeszcze sie nie zastanawiałam, ale może faktycznie trzeba meza poprosić... troche mi niezręcznie :zawstydzona/y:
witam, przeczytałam Wasze posty i stanełam dzis krytycznie przed lustrem. I pojawiły się włoski na brzuchy, i już powoli widze różnego rodzaju pekniete naczynka (pajączki) na brzuchu i udach. Z piersiami kłopotu nie mam, jeśli nie liczyć, że już mam miseczke e, a co to będzie przy karmieniu? Zaczynam się trochę obawiać, co to będzie dalej...
Kochana, pociesze Cie że ja mam juz F :szok: i też boje sie co bedzie po porodzie :zawstydzona/y:Staniki do karmienia maja rozmiary do D lub ew E... Jak juz znalazłam jakiś w większym rozmiarze to jego cena zwalała mnie z nóg (ok 200zł :baffled:)
 
Hehe to Was z tym woskiem zaskoczyłam :-) sama jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało, ale nawet jeśli się zdecyduję, to przecież chwila - i po bólu :rofl2:
 
reklama
Ja na razie 24 tydzien i 8 na plusie w poprzedniej ciazy przytylam 16 kilo ale bylam wtedy szczuplejsza jesli to ma znaczenie ale pewnie ma...:eek::eek::eek:a w nastepny dzien po porodzie wazylam 11 kilogramow mniej:-:)-(
Teraz chcialabym sie zmiescic w 20 ale pewnie marzenie" scietej glowy":crazy::crazy:
 
Do góry