reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

no no niezłe z Was laski a nie kobiety ciężarne!!! U mnie 10 kg na plusie!!! Chciałam zamknąć się w 15, teraz marzę o nie przekroczeniu 20!!!
 
reklama
guska- nie takie laski ja mam w sumie ok 7 kilo... to nie super... ale nie do konca sie martwie bo zgubie po... wiec nie mam zamiaru sie glodzic...
 
U mnie 11kg na plusie:zawstydzona/y: wszystko w brzuszek poszlo:)ale tez sie nie martwie wiem ze szybko zgubie po porodzie:-Da poza tym jest o tyle dobrze ze rodzimy w maju a juz w lipcu pojde nad morze (ktore mam obok) i bede plywala i sie palila na 40 stopniowym upale (takie w Grecji cieple lato zazwyczaj) i sie kapala a tatus z mala posiedzi w cieniu:tak: i na zmiane:-D
 
Widzę, że ten wątek stanął w miejscu, ale mam pytanie właśnie z tego zakresu. Już teraz zauważam, że coraz trudniej operować mi zwykłą maszynką, więc stąd moje pytanko: Czy używacie lub używałyście w ciąży kremów do depilacji? Może słyszałyście coś na ten temat czy wolno je stosować? Ja na razie nie próbowałam, a na żadnym opakowaniu nie znalazłam informacji ani na tak ani na nie. Co o tym myślicie?
 
Ja osobiście nie cierpię kremów do depilacji, szczególnie ich chemicznego zapachu. To jest sama chemia i nie odważyłabym się ich uzywać teraz. Musiałabyś mnie zobaczyć jaką ekwilibrystykę uprawiam goląc nóżki o innych miejscach nie wspominając. Nadal mi się pysio śmieje, na wspomnienie poprzedniego porodu kiedy miałam mieć cc (planowane ale zaczęło się wcześniej co jest w tej sytuacji bardzo istotne), położna na mnie patrzy i na to co pod brzuch i westchnąwszy pyta: a nie mogła się pani w domu ogolić? A ja od dłuższego czasu przez brzuch stóp nie widziałam ;-) Mam nadzieję, ze tym razem w porę zaradzimy...
 
to podobnie jak ja... tylko gdy poszlam do porodu to sama tam probowalam golic... no ale jak zobaczyla mnie polozna to zaczela sie smiac a ja z nia... bo domyslalam sie jak to wyglada dotykajac reka i robiac to przez lusterko... byly tam same latki...maz nie chcial mi pomuc bo sie bal ze cos zrobi... a samemu bardzo trudno...
 
kokoszka- oj jak ja kocham slonce...a jak zazdroszcze... moja mama mieszka na Sycyli juz ponad 10 lat i tam tez zawsze upalnie... a tu u nas ochyda co lato gdzie na wyspach nie ma takiej opcji... tesknie strasznie za sloncem...po prostu je kocham...
 
Dziewczyny (guska35, paula7, Kokoszka) dzięki Wam jakoś lepiej sie poczułam :-) u mnie już ok. 7 kg na plusie (w tym 4 przybrałam w grudniu :szok:!!!) - mam nadzieję, że do 15 kg się zmieszczę, ale z ostatnim przyrostem zaczynam w to wątpić...
Poczytałam sobie wczoraj posty wcześniejszych dziewczyn - a tam średnia 2-4 kg na plusie jak do tej pory (SZCZĘŚCIARY)..
Pozdrawiam :-)
 
Ja też nie lubię zapachu kremów, ale wydaje mi się, że w tym momencie byłby łatwiejszy w użyciu niż maszynka. Tylko, że jakoś cały czas nie miałam odwagi ich użyć i postanowiłam zasięgnąć konsultacji u Was.
 
reklama
Marzena80 a moze meza do tego namow zeby zaczal cie golic? ja mam taki plan zeby moj M zaczal juz powoli sie wprawiac, cale zycie sie sam goli wiec chyba nie powinien miec problemu ze mna:-p

Misza pisalas co do wloskow na brzuszku , ja tez mam teraz "owlosiony", to to jeszcze jest do przezycia najgorsze jest to ze maz zauwazym u mnie na policzku przy uchu mesek o dlugosci 2 cm :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:NA TWARZY!!!! masakra dobrze ze jestem blondynka i jest to az tak widoczne z daleka.
 
Do góry