reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Wiecie co od kilku dni go coś kuło i dusiło w w piersiach. Poszliśmy wczoraj na EKG do rodzinnego i ten dał w sumie skierowanie do szpitala ale po to, żeby badania szybko zrobić (echo serca itp.) bo niby jakby dał do poradni skierowanie to czekalibyśmy kilka miesięcy. Podobno miał iść tylko na dziś i wrócić po południu do domu a oni go zostawili na oddziale bo im się coś nie spodobało :( Słyszałam nazwy typu blok prawej odnogi pęczka Hisa, preekscytacja i wieńcówka. Kurcze ale to tylko hasła, które mu rzucali między badaniami. Pojadę za trochę to może będę wiedziała więcej. Mają mu ten aparat (zapomniałam nazwy wiem, że na H się zaczyna) podłączyć i ma go nosić przez 48h. Boże oby to naprawdę nic poważnego nie było bo okropnie się martwię.
Coś mi się wydaje, że do tego Karpacza też nie pojedziemy teraz :no: chociaż on tak bardzo chciał na nartkach pośmigać.


Z tego wszystkiego nie napisałam Pięteczko gratulacje !!!! Jak to fajnie dowiedzieć się w 8 tygodniu :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
betty kurcze mam nadzieje ze bedzie wszystko si i ze badania porobia i bedzie wszystko dobrze :-) moze i lepiej ze jest w szpitalu bo tam od razu wszystkie badania zrobia i nie musi latac po przychodniach . bedzie dobrze Kochana trzeba w to wierzyc.
 
Dzięki bobo !!!

A wiecie najlepsze w tym wszystkim jest to, że mój M raz na rok do lekarza chodzi i to jak go mega przeziębienie dopadnie a tu nagle taki ZONK :-(
 
Betty- ten aparat to chyba Holter (nie jestem pewna jak sie pisze). Rzeczywiście zaklada sie go na ok 48 godzin- jest niewielki, nieuciążliwy i tak naprawdę jest stałym pomiarem ekg co daje pełen obraz. To badanie jest naprawdę bardzo fachowe, ale jeszcze nie należy się go obawiać. ;)
Trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze ;)


mój mąż jest idiotą!!!! qrcze jak ja nie cierpię takich akcji jak on wymyśla :(((( wrrrr.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
betty wszystko na pewno będzie dobrze:-) Dobrze w takim razie,że go zatrzymali, to zrobią mu wszystkie badania i będzie ok. Mój M też miał ten aparat założony, on się nazywa jakoś aparat Hoplera czy coś takiego. Bada ciśnienie co 15 minut. Mój M miał go w domu normalnie. A jak Go przebadają wzdłuż i w szerz, to mu na kolejny rok wystarczy;-)

może też na ekg można go ustawić tak jak karola pisze.
 
bettyszum trzymaj sie i duzo zdrowka dla meza! bobo cos czuje ze bedziesz miala cudny prezent dla mezusia na Walentynki! a ja juz tez bym chciala boboseksy!!! narazie sa tylko seksy...
 
reklama
pamela- jeszcze Cię los zaskoczy- tak jak piąteczkę- ;))) tylko musisz być cierpliwa
ja w takich dniach jak dzisiaj- zastanawiam sie czy kiedykolwiek jeszcze ten habit zrzucę i nabiorę ochoty na igraszki z mężem ;)))
 
Do góry