reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
karolcia a czym ci się tak naraził szanowny małżonek?

ja w co raz większym stresie. za godzinę kończę pracę i idę na wizytę. staram się spokojnie podchodzic a i tak nerwy mnie biorą. mam nadzieje że będzie ok
 
agnes- qrcze ja to się nic a nic nie denerwowałam przed wizytą, bo nie zdążyłam nawet, a wiem że jest to niepotrzebne, bo wszystko będzie dobrze i jutro od samego rana będziesz skakać pod sufit dzieląc się z nami dobrą nowiną.

a gdzie Ilonka? dzisiaj się chyba nie pojawiła ;)

a mój mąż.... zapowiada się, że następny weekend spędzimy sami ze sobą, bo teściowie i siostra wyjeżdżają. Tak się cieszyłam na myśł o ugotowaniu pysznego nietłustego obiadku na ostro, upieke jakies ciasto i będe leniuchować z nogami w górze, ale mój mąż oznajmił, że on sobie wymyślił by zaprosić gości- jego kumpla z żoną i dzieciakami. Ja ich naprawdę lubię, ale qrcze mamy tak mało siebie dla siebie, że nie wyobrażam sobie stać pół dnia nad garami, a później udawać że mnie bawią ich żarty i opowieści ile to mój mąż w czasach młodości miał przygód milosnych itp. Poza tym są głośni i wręcz krzyczą przy każdym zdaniu, no i palą a jak znam mojego męża to wykazać się będzie chciał gestem i pozwoli palić przy stole :((( nawet nie wiem jak mu powiedzieć, że nie mam ochoty na gości i wolałabym spędzić czas tylko znim, więc chyba będę cały tydzień ten i następny baaardzo zmęczona i będe się baaardzo źle czuła.... :((( Tylko teraz idziemy na imprezę, więc mi się kłamstwo nie uda, a jak mój mąż się uprze to zaprosi ich już w tym tygodniu lub w ten weekend ;((( No i co mam robić!!! RATUNKU!!!!
 
Witajcie

a ja się przeziębiłam, zwolniłam się z pracy o 10 tej i dopiero teraz wstałam. Ogólnie to nic mi nie jest tylko mam katar i ogólne osłabienie organizmu, z początku pomyślałam, że a nuż to fasolinka ale chyba jednak nie... Jutro ide do lekarza na 8 masakra, zmieniłam rodzinnego, ale jak tak zaszłam to lata 80 te nadal tam funkcjonują masakra. A jeszcze muszę dzwonić do mojej przełożonej że mnie jutro nie będzie... nie lubię tego. Ona ma charakter zimnej, wrednej małpy.
 
marto mnie na przeziębienie pomogły hektolitry herbaty z miodem i cytryną oraz wkrojonym korzeniem imbiru ;)
ponadto do wszystkiego czosnek, bo ja i tak uwielbiam, ale czosnek.... jest najlepszym naturalnym antybiotykiem, więc wiesz...
 
Karola nie pozwól absolutnie palić przy sobie.Ja otwarcie bym powiedziała o co chodzi. U mnie by zadziałało ale nie znam Twojego męża. Tak czy siak absolutnie nie pozwalam palić w domu...NIKOMU!!!!!!!! Wszysy zresztą wiedzą jaki mam stosunek do palenia/palczy:wściekła/y:

A co do herbaty z cytryną to przy takiej mieszance powstaje cytrynian glinu, który z łatwością przyswajamy i odkłada się w tkankach np. w mózgu, wątrobie uszkadzając je, powodując późniejsze choroby. Aluminium znajdujące się w samej herbacie nie szkodzi, bo go nie przyswajamy, dopiero po połączeniu z cytryną. Z kolei nadmiar cytryny powoduje np. nadwrażliwość zębów:cool:
 
Ostatnia edycja:
Karola ja wierze ze uda ci sie namowic meza zeby nikogo nie zapraszac, m zrozumie wkoncu jak to tak mozna sprzeciwiac sie brzuchatce i to jeszcze swojej;-) a co do palenia w domu to u nas nawet tesciowa musi co chcwile wychodzic na dwor, mimo iz u siebie w domu pali wszedzie, nawet jak my przylecimy w odwiedziny, co oczywiscie strasznie mnie wkurza ale w koncu to ich dom:wściekła/y:
 
witam sie dopiero teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z grubsza przeczytałam co tam naskrobałyście kochaniutkie !!!!!!!!!!
Karolinka miło ze zauważyłaś ze mnie nie ma ale ten uśmiech na koncu zadania świadczy ze chyba dobrze CI było beze mnie hihi :sorry: a tu pech, Ilonka sie pojawiła :zawstydzona/y: :-p co do palenia to Ja myslę ze Twój mąz nie pozwoli im palić przy Tobie,- jestem tego pewna , a jak tak to przez łeb i tyle :-D


PIĄTECZKA, MOJE GRATULACJĘ SŁONECZKO !!!!!!!!!!!!!!! KURCZE ALE SIE WSZYSTKO PIEKNIE UKŁADA !!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRAWDE SZCZĘŚLIWY TEN WĄTEK
DBAJ O SIEBIE A RACZEJ O WAS :) STRASZNIE SIE CIESZĘ Z TWOJEGO SZCZĘSCIA :)

zagubiona piękne CI wychodza te ubranka:)

wybaczcie ze tylko tyle napisałam , ze nie każdej z osobna,
nie było mnie bo mi wczoraj padł zasilacz do kompa , pożyczyłam od rodziców, na czas aż mi nowy nie przyjdzie, także teraz znów bede na bieżąco :)
 
reklama
karolina najlepiej z nim porozmawiaj.
ja jestem już w domu ale zaraz zmykam spotkać się z koleżankami.
Wieczorkiem pewnie jeszcze do was zaglądnę:)
agnes daj znać jak tylko możesz jak wizyta.
piąteczka super te koszulki. Też bym taką kupiła tylko nie mam gdzie zamówić żeby niespodzianka była:-( może coś wykombinuję??
 
Do góry