reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

hej girls

wpadam choc na chwilę :) czytam i czytam i czuje sie, jak w jakieś normalnie książce.. uzależniacie dziewczynki!! :):)
rzadko pisze, częściej czytam Was :):) jesteście genialne :):) pozdrowienia dla mamusiek i staraczek :)

gratuluje nowej mamuni :):)

buźka, nosotros vel nosek
 
reklama
Witam wszystkie staraczki i wszystkie przyszłe mamusie jestem nowa na waszym forum mam na imie Wiola i chciałabym się do was przyłączyć:-) jestem mama,mam już prawie 6 letnią córeczke i na dniach będziemy się z mężem strali o drugie dzieciątko:happy:
 
witam nową mamusię i zarazem staraczkę :) życzę powodzenia :) czyli jesteś juz po @ i zaraz działacie ???????? ilu dniowe masz cykle ??????????? :)

agnes - mam nadzieje ze wizyta udana, :) pewnie dasz znać rano, wiec czekamy :)
nosotros pisz wiecej :)
 
Ostatnia edycja:
wlasnie wrocilam od fryzjera i........... jestem WSCIEKLA ryczec mi sie chce normalnie ehh nie to ze spoznila sie ponad 30 min to jeszcze polozyla mi prawie czarna farbe :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak mi wysuszyla i sie zobaczylam to normalnie kolana mi sie ugiely dobrze ze siedzialam a zamiast przeprosic czy cos to mi wmawiala ze mialam taki kolor:eek: chodze do niej juz x lat a ona taki numer odwalila dobrze ze maa ze mna byla bo myslalam ze je rozniose tam na koniec dodala ze jak bede sie zle czula w tym kolorze to mam przyjsc za darmo mi sciagnie go i zafarbuje jeszcze raz 0zlosc.gifdobrze ze przynajmniej pasemka zrobila w kolorze dobrym a nie np czerwone
 
Najlepsze jest to że właściwie sie sama w tym nie bardzo orientuje:zawstydzona/y: dlatego dołączyłam do was widze że już w tych sprawach jesteście specjalistkami.:happy: Pierwszej ciąży nie planowałam byłam młodą mama nie przygotowaną,córeczka w dodatku urodziła się niepełnosprawna ale jest całym naszym życiem.Chcemy żeby miała rodzeństwo żeby ktoś jej kiedyś w życiu pomagał.
 
Zzagubiona dlatego ja nie cierpię fryzjerów... zawsze coś zchrzanią, ja sama farbuje włosy, grzywkę też sama ścinam a końcówki podcina mi mąż :)
 
Co mogę wam więcej o sobie napisać na codzień zajmuje się córką całe życie jej podporządkowałam siedze z nią w domu jeżdzimy razem do szpitali zawsze tylko my dwie bo mąż zawsze w pracy. Widze że to nie takie łatwe zajść w ciąże ciekawa jestem jak będzie u mnie w czwartek ide jeszcze na usg do ginekologa on mnie troche naprowadzi:laugh2:
 
Wiolka23 ja też myślałam, że pójdzie jak z płatka, przecież tyle kobiet nie planuje i zachodzi, u mnie dopiero drugi cykl starań 14 lutego się okaże czy mamy z mężusiem ukochany prezent :) Ja mam normalnie obsesje wszędzie widzę kobietki z brzuszkami. Ja też dopiero jestem początkująca na forum, ale dziewczyny są tu bardzo miłe i zawsze wesprą :)
 
reklama
Do góry