reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

nie robie i nie kuscie mnie :-) jednej krechy juz sie naogladalam a poza tym jeszcze jest za wczesnie by test cos wykazal wiec czekam na rozwoj sytuacji i prosze mnie nie kusic hihi :-)
 
reklama
witam Was kochane

m jeszcze nie wie. On sobie ćwiczyła ja wyskoczyłam do sklepu po tą bluzeczkę co kiedyś Wam pisałam z napisem na brzuszku hotel mama all inclusive. teraz czekam , aż się wyśpi to zrobię wejście- ciekawe po jakim czasie załapie hi hi
 
Piąteczko- Twoje pomysły mnie ciągle zaskakuja i zdumiewają ;))) Rewelacja!!! Muszę zapamiętać ;))) i zrobię tak jak będe np. znała płeć ;)))

Agnes- trzymam kciuki i jeśli nie dasz rady się odezwać zaraz po wizycie to od samego rana czekamy na dobre wieści ;)))

bobo- sikaj....
 
karolina jeszcze za wczesnie by test cos pokazal :-( ja mam cykle 31 dniowe a dzis jest 26 dc wiec jeszcze troszke . z aniolkiem w 28dc mi beta jeszcze nie wykazala a co dopiero test . wiec czekam i juz :tak:
piateczko a gdzie takie ladne bluzeczki sa do kupienia?
 
dzieki piateczka :-) to czekam na link :-) fajna sprawa taka bluzeczka , kupie sobie taka jak bede miala fasolinke juz taka wieksza w brzuszku :-)
 
reklama
witam Kochane,ostatnio duzo roboty wiec nie mialam czasu...i widze ze musze czesciej znikac na 2,3 dni bo wtedy zawsze super wiadomosci mnie tu czekaja! PIATECZKA gratuluje z calego serca,ale bombowa wiadomosc!!!!! wiecej takich.Bobo trzymam kciukasy zeby @ nie przyszla;-)
 
Do góry