reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

piateczko zamowilam sobie i m hihi dla mnie nr 55 dla m 127 heh moze na walentynki zdaza przyjsc to bede miala prezent dla niego ;p;p
 
reklama
zagubiona super te koszulki i bedzie bardzo fajny prezent :-)
ja tez juz bym chciala te wszystkie baby rzeczy kupowac....
 
Super zzabubiona

a ja sobie teraz pomyślałam, że ta nasza fasolka to cały ojciec- tak się ukrywać i wyskoczyć z niespodzianką hi hi
 
Hejka Dziewczyny,

Ja tylko przywitać się wpadłam.
Niestety coś mi się wydaje, że ten cykl odpuścić będziemy musieli bo właśnie zawiozłam męża do szpitala i mi go na kardiologii zostawili :frown: Trzymajcie kciuki oby to nie było nic poważnego (przyjechałam do domu bo właśnie robią mu badania ale zaraz tam wracam). Pewnie poleży kilka dni a to u mnie akurat te dni więc podwójna załamka.

Przesyłam buziaki i obiecuję wkrótce nadrobić najświeższe wpisy.
 
betty a co sie stalo ze musialas meza do szpitala zawiezc? jejuuu oby nic powaznego. trzymam &&&&&&& za zdrowie Twojego meza i szybki powrot do zdrowia :-)
 
reklama
Do góry