reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witam kochane!!

piąteczka wspaniała wiadomość!! GRATULUJE z całego serducha!! :-):-):-) bocian-5.gif
agnes powodzenia na wizycie!! :-)
 
Dzien doberek:-)

I jak tam dzisiaj swieza mamusia sie miewa????? Mezulek pewnie powiadomiony i sie upajaja ta wiadomoscia :-Dbo juz by u nas byla:tak:

No wlasnie dzisiaj Agnes ma wizyte mam nadzieje ze zobaczymy kropka :-)
Anisiaj no to &&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
 
Witajcie :-)
Piateczko gratulacje :-)
Agnes po wizycie daj znac bo ciekawe krpoka jestemy :-)
Ja dzis znow zdechnieta i cyce bola wiec wredna @ coraz blizej bo na fasolinke sie nie nakrecam :-( dzis 26dc i dalsze czekanie :wściekła/y:
 
kochane ja wizytę mam na 16,15 ale pewnie będzie z godzinny poslizg. postaram się coś napisać ale obawiam się że może być ciężko bo ja nie mam w domu neta. może uda mi się do rodziców skoczyć to coś napisze.

piąteczko jak reakcja Twojego księcia?
 
AAAAle niespodzianka!!! Piateczko nasza ogromne gratulacje zadnych objawow nie mialas? Ciekawe jaka byla reakcja meza na te wiadomosci, pewnie sie zdziwi:-D
 
roszpunko chciclabym zeby to byly objawy na fasolke ale jakos sie nie ludze :-( sa pewne objawy co mi daja nadzieje ale nie nakrecam sie .
 
reklama
Do góry