reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Hej:-) Ja wstałam po nocce i teraz staram się Was nadrobić.
Dzisiaj mierzyłam tempkę i dupa, ja nie wiem co się z moim cyklem dzieje. Ostatnie dwa miałam takie ładne a ten styczniowo - lutowy jakiś taki dziwny:wściekła/y: Doradźcie mi czy była owu czy nie? Chciałabym zrobić ten progesteron a na dzień dzisiejszy nie wiem od kiedy mam liczyć te 7 dni, a może jeszcze nie było? Śluz taki dupny od początku, w ogóle nieciągnący, tylko taki mleczny, ale nie gęsty tylko lekko przeźroczysty:-( Jak nic od następnego cyklu biorę wiesiołka, Oeparol prawda? Wracam do porannych ploteczek:-)
 
piąteczka,dobry pomysł z tą koszulką. ciekawa jestem jak zareaguje twój m :-)

betty, będę trzymać kciuki za zdrówko twojego m.

witaj wiolka:-) to forum jest mega szczęśliwe i jedna po drugiej fasolkujemy, więc pewnie i tobie szczęście przyniesie:tak: wiem że to niedyskretne pytanie, jak nie chcesz to nie pisz. na co choruje twoja córcia?

zagubiona, biedactwo, na pewno nie jest tak źle z twoją fryzurką jak ci się wydaje;-)

Marta, zdolniacha z ciebie że fryzjera nie potrzebujesz:-D
 
Witam nowa staraczke :-)
u mnie nadal cisza cyce bola ale mniej nadal czekam cierpliwie co przyniosa mi kolejne dni. a w ogole to mierzylam teraz przez kilka dni tempke i chyba ten termometr jest skopany bo i mi i mojemu mezowi pokazuje jakies niskie tempki :-( nic nie kumam z tego. czekam na @ i tyle.....
 
roszpunko zle nie jestale kuede nie po to rozjasnialam wlosy by zrobila mi je ciemne tyle dobrego ze kazallam wiecej pasemek zrobic bo byla bym wg ciemna
 
Muszę się wam pochwalić że dziś zaszalałam w takim outlecie reserved/house i kupiłam sobie po 5 zł żakiet z housa (bez guzika), koszulę i sandałki z reserved, które kosztowały 200zł w tym roku. od razu humor mi się poprawił:happy:

zagubiona, w najgorszym wypadku w ramach pokuty ta fryzjerka naprawi co popsuła za darmo więc don't worry;-) fakt, skopane włosy potrafią wkurzyć!
 
roszpunka no to widze ze zaszlalas :-)
zagubiona to ona nie wie ze ciezarnej sie nie podpada? ja to bym chyba zatlukla i nie zaplacila takiej skoro nie mam tego co mowilam.
 
bobofrutek u mnie też nic 14 powinnam dostać okres jestem 8 dni po owu i jak na razie cisza. Tylko trochę mnie brzuch pobolewa, a oprócz teko jestem przeziębiona i trudno coś powiedzieć. Cycki nie bolą w cale a normalnie już powinny bolec, i śluz mam taki dziwny, wczoraj kapkę krwi zobaczyłam na papierze :/
 
Piąteczka, koszulki super. Dałam sobie do ulubionych, może kiedyś będę miała okazję takową założyć:-)
Karol, goście gośćmi, ale powinien być odpowiedzialnym ojcem i nie pozwalać na palenie w Twoim towarzystwie
Witaj Wiola na szczęśliwym wątku:-)
Zagubiona, moja ulubiona fryzjerka została w mieście rodzinnym, a tu gdzie teraz mieszkam nie znalazłam ani jednej fryzjerki, z której byłabym zadowolona. Dobrze, że chociaż Twoja fryzjerka naprawi za free to co zepsuła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej kobitki, ja mam trochę zamot w pracy i nie bardzo mam jak pisać, ale czytam w wolnej chwili. Witam Nowe Staraczki :)

Kurcze robi mi się chyba jęczmień na oku, powieka mi lekko spuchła i wyglądam jak ostatnia sierota... Miałam też isć do fryzjera, ale przy tych mrozach to nie ma sensu, bo jakbym ich nie wymodelowała to po ściągnięciu czapki wyglądam jakbym się podłączyła do gniazdka z wysokim napięciem grrr

Jutro idę do Gina zobaczymy czy da lutkę. Mam nadzieję, bo chciałabym to wszystko wyregulować no i działać :)))
 
Do góry