reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witajcie dziewczynki :) Witam również nową staraczkę
Piąteczka moje gratulacje !!!!!!!!!!!!! kurde ale ten los potrafi nas doświadczyć ;) teraz już na pewno wszystko będzie dobrze kochanie

normalnie tyle napisane było a ja już nie pamiętam co miałam napisać ;)

 
Roszpunka-moja córcia urodziła sie z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem,nie chodzi i raczej nie będzie.Rehabilitujemy ją od urodzenia,ma już za sobą 6 operacjii i za niedługo czekają nas następne. Jest bardzo dzielna i bardzo inteligentna.Sama niie wiem skąd ona bierzesiłe na to wszystko jak czasami sama mam dość.
 
Widze ze na forum czujecie się jak w gronie najbliższych przyjaciół:-) nie robie żadnych wykresów,miesiączkuje regularnie teraz w 8 dniu cyklu ide na usg
 
Wiola, to smutne, ale córcia ma dużo siły i starczy dla was trojga :tak: To fakt że tutaj można się czuć jak w domu;-) Życzę powodzonka na usg:happy:
 
wiolka witaj na naszym szczesliwym forum niedlugo zapewne dolaczysz do grona zafasolkowanych tego cizycze kochana. Przytulam Ciebie i twoja coreczke takie malenstwo a tyle juz w zyciu przeszla biedactwo oby juz bylo tylko lepiej....
 
reklama
Dzięki wam wielkie za miłe słowa.Napewno dam wam znać jak będę po usg.Anastazja bo tak ma na imie moja córeczka to silna dziewczynka i zaraża optymizmem i chyba ucze się tego od niej.A co do tej matki biednej Madzi.....To naprawdę powinna zgnić w więzieniu!!!:wściekła/y: Ile z nas wyczekuje na swoje dziecko,my staramy się żeby każdy dzień był coraz lepszy dla Nastki i drżymy przed każdą operacją a taka wariatka krzywdzi swoje dziecko
 
Do góry