reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

ja na początku przyszłego tyg mam usg
bedzie wiadomo czemu nie ma @

a ogolnie jakie są tendencje u lekarzy? raczej czekają az @ sama przyjdzie czy wywołują?
a moze gdzies był taki temat na forum?
 
reklama
linka , zalezy ile tej @ już nie ma. i co wyjdzie w usg. jesli endometrium jest cienkie, tak jak w fazie przedowulacyjnej, raczej daja tabletki. jesli jest grube i rokuje nadzieje na bliskie krwawienie, to racej nie.
 
dzisiaj 5 dzień brania tabletek i ostatni
ciekawe czy sie okres pojawi pewnie wtedy jak ja bbędę jechać do Warszawy na egzaminy kiedy go wtedy powinno nie być żebym miała spokoj
no nic bedzie kiedy bedzie
bo ja chce szybciej starania zacząć ;)
 
Witam
Dziś 7 dzień cyklu tak że od dziś zaczynamy działać ,przyłączam się i też łapię troche fluidków oby nie na darmo ;D ;D
 
Dziewczyny!!!

Czy wiecie coś na temat leczenia anemii starającej się o maleństwo? Sama ciąża powoduje anemie u kobiet, tak wiec stwierdzona anemia juz przed... jest jakby czynnikiem niepokojacym... Czy ktoras zna podobne sytuacje? Co jest wtedy najlepsze?
 
Witam!!! a ja mam takie pytanie: łykam kwas foliowy 2miesiące i pierwszy jaki brałam to był Aci folik (0,4 mg), potem nie było go w aptece i dostałam Acidum Folicum (5 mg) i tak sobie teraz myśle czy ten drugi to czasem nie zadużo ma tych mg, bo jakby nie patrzeć między tymi dwoma jest duża różnica...i teraz sama niewiem czy jak będe kupowała następne opakowanie to który kwas foliowy wybrać...co mi radzicie, czy te 5mg to nie jest tak czasem za dużo acha a oprócz tego zażywam witaminki Falvit...dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :D
 
Sami Ja wcinam Accid Folicum..... :) ten kwasik przepisał mi lekarz więc na pewno nie jest go za dużo ;D
Ale jak bierzesz falvit to chyba dodatkowo kwasiku brać nie musisz...przynajmniej tak mi się wydaje :)
 
Julinko..ale w składzie falvitu niema kwasu foliowego (tj. chyba witanina B7) tylko są inne witaminki z grupy B tzn. B2, B6, B12 no i wiele innych, także kwas foliowy i tak musze raczej dodatkowo brać tylko właśnie niewiem w jakiej ilości ...bo gdzieś czytałam że za dużo też nie powinno się go zażywać (chyba że te informacje są nieprawdziwe-niewiem). Ale skoro tobie lekarz zlecił Acidum Folicum to widocznie jest ok. zresztą jak sie teraz wybiore na wizyte go gina to sie wszystkiego wypytam ale dziękuje bardzo za odpowiedź...pozdrawiam :D
 
reklama
Do góry