reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
Ja bym chciała urodzić w maju ale 2007...a może inaczej jest to bardziej prawdopodobne z pewnych względów że w 2006 zaczniemy starania tak aby wiosną 2007 urodzić. CHyba, że wszystkie plany szlag trafi i dzidzia sama stwierdzi, że to już czas pchać się na świat, narzekać wcale nie będziemy ;)
 
dla mnie to obojetne kiedy dzidzia ma sie urodzic!!wazne by byla i byla zdrowa!! i starc to sie powinno wczesniej bo to nie tak latwo jest zajsc w ciaze hop siup!!
 
Lilith pewnie, że to nie tak łatwo, ale nie będę od razu spisywała się na straty..muszę mieć nadzieję, że mi się uda bo inaczej po co to wszystko.
Gdybym mogła wcześniej to bym też tak zaczęła starania, ale niestety nie mogę z względów 1. ze tak je nazwę zdrowotnych, 2. rozsadkowych. A wiosną 2006 zaczniemy starania i mam nadzieję, że też wtedy skończymy, a jeśli przyjdzie nam dłużej , no cóż ja już na to nic nie poradzę tylko tam ktoś u góry :) Póki co nie ma sensu żebym zamartiwała się na zapas. W chwili obecnej z utęsknieniem czekam na wiosnę 2006..och oby przyszła prędko :)
Co prawda gdyby nagle dzidzia zaczęła sama pchać się na świat to byśmy bylli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ale jak jeszcze trochę poczeka to oprócz nas będzie również ona bardzo szczęśliwa :)
 
Dla mnie też jest obojętne kiedy urodzi się dzidzia byle było zdrowe, ale gdyby udało się na maj bylibyśmy szczęśliwi z mężulkiem ;) Bardzo lubię wiosnę i chciałabym na wiosnę urodzić dzidzię, żeby od razu chodzić z nią na słoneczne spacerki :laugh:
 
Też o tym marzymy z mężulkiem, żeby dzidzia przyszła na świat wiosną, a jak się nie da to trudno, płakać nie będziemy ;)
 
Witam Was :)
Ja również zaczynam starania lipiec, sierpień więc dzidzia powinna się urodzić kwiecień/maj. Oczywiscie jesli starania będą pozytywne :) Kwiecien lub maj to super miesiące na rodzenie dzidziusia. Od razu można biegać na spacerki :)
Życzę powodzenia Wam i... sobie  ;D
 
No właśnie, żeby się udało. Jak tak czytam to nie jest takie proste :mad: Jecie już folik? Bo ja tak już od3 miesięcy. Niech dzidzia będzie zdrowa. Ines przykro mi z powodu Waszego Arka... Będę trzymać za Was kciuki :)
 
Ja również biorę folik juz od kwietnia. Folik nie zaszkodzi a moze chronić dzidzię przed chorobami układu nerwowego. Niestety nie chroni przed innymi wadami :(
Mimo wszystko wierzę że drugie nasze dzieciątko będzie zdrowe...
 
reklama
Do góry