reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Ja słyszałam dzisiaj historię porodu rodem z najgorszego koszmaru :o
Ja myślę o cesarce jeżeli już.. Mam dosyć dużą wadę wzroku, bo prawie -5 dioptrii, odklejanie siatkówki, ubytki, bliznowacenie - z tego powodu bałabym się rodzić naturalnie..
 
reklama
Hej kochane dzis kolejny dzien staran  :laugh: mam nadzieje ze skonczy sie tak jak u Ciebie Anulko  :) ja jestem cala przepelniona nadzieja . Dobrej nocy i owocnych przytulanek .
 
Aneczko wszystkiego naj naj naj lepszego, dbaj o siebie i maleństwo :-* :-* :-*

Myślę, że i my niedługo doświadczymy takiego szczęścia jak i ty. :D
 
Oliwka oby ci się przyśniła arnia BB wszystkich zafasolkowanych ;D i niech to będzie sen proroczy :laugh:

Nowa ja bym chciała rodzić naturalnie o ile bym wytrzymała ból ;D Mojego męża sister poprosiła o znieczulenie bo okropnie się biedulka namęczyła - ale za to ma śliczną córeczkę :angel:
Podobnie jak ty będę miała na 99% cesarkę ze względu na oczy jak ty. Ja mam w jednym ( -11 a w drugim +3,5 i oczywiście astygmatyzm). Dziwoląg ze mnie ;D. Soczewkę noszę tylko w tym minusowym, bo lekarze mówią, że tak jest najlepiej, żeby się mózg przyzwyczaił do patrzenia na oba oczy.
 
HEJ NIUNIE!Nie śniła mi się niestety gwiazdeczka ,ale noc przedemną .Niewiem czy wiecie jak trudno wytłumaczyc przy porodzie co ijak wady wzroku najmniewj połozników obchodza , moja szwagierka z bardzo powarznymi wadami/odklejanie siatkówki ,b.słaby wzrok itd./ ciąża bliżniacza -a tu nagle skurcze 7cm. rozwarcia ,no to rodzimy mówi lekarz ,dzięki interwencji znajomej lekarki i polożnych naszczeście są komórki -zrobiono cesarke w ostatniej chwili .DZIEWCZYNY trzeba koniecznie wtedy mieć swojego lekarza ,bo ci na dyżurach myślą inaczej dla nich najważniejsze jest dziecko a czasami nawet i to nie . ::)
 
GRATULACJE!! ANNO-MARIO Jeśli tobie się udało to nam tymbardziej musi -co wy na to niuńki .Skwar za oknem a my poranne mdłości dziwne zapachy i apetyty ! ;D ;D NARKA OLIWKA
 
Wrocilam, i witam dziewczynki - nowicjuszki i stare weteranki do ktorych sama naleze..;-)

wrocilam ... a co mi tam....zaczal sie "ten ' tydzien" wiec jestem... Nie wierze sie sie uda i nawet nie staram sie o to w sensie marzenia...Ale poprzytulac sie mozna..;-))) :D A co - nie zaszkodzi.. no i wiesiolek tez wcinam.Co do szans to nie wierze wlasnie skonczylam antybiotyk na okropnie bolace jajniki ( ktory sobie sama zaaplikowalam - bo w tutejszych lekarzzry nie wierze) noi clotrimazolek zapobiegawczo wiec... trudno mi bedzie nawet sluzik rozpoznac ..ale co tam mam tesciki . Zeby wiedziec kiedy bedzie po owulacji zeby luteinke zaczac wpychac ;-).dzis pierwszy test - jeszcze nagatywny...hmmm...tak sobie mysle ze mi lepiej mimo slabego zdrowia..tylko jak dlugo????? skonczy sie owulacja i....oby sie nie zaczelo to okropne myslenie i szukanie symptomow....
Nawet kcikukow za siebie nie trzymam w tym cyklu.... Ale jestem z wami i trzyamam za was kciukasy..
pozdrawiam
 
Witajcie!!_Dołaczam sie-Ja rwnież zaciskam za Was piąstki:)..
Ja zaraz smigam do gin..z mezusiem..on chyba myśli, ze to już juz..:)..oj zdziwi się chłopak:)...Przejmuje sie staraniami..dzidziusiem..:)..chyba bardziej niż ja..(tzn...staran jako takich jeszcze nie ma..)..-ooidealne słowo-przygotowaniami_!!Cieszy suie, bo kiedys nawet nie było mowy- teraz..mogę o Dzidziusieu gadać i gadac-..Jeszcze troszkę..-nie marzec..nie kwiecień....ale tu również z Wami czuję sie "jak w domu" ;D
 
reklama
Hej Mjajeczka witaj spowrotem:) trzymam kciuki i głowa do góry. Mam nadzieję,że jak z nami troszkę pobędziesz to uśmiech wróci- wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam
 
Do góry