reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

:-XSzok!..Ja już wybrałam swojego lekarza-:)choć jeszcze nie jestem w ciaży:)i klinikę..rewelka!
Mam astygmatyzm..ale malutka wada..0,5..chce rodzic siłami natury..(jesli im wcześniej na widok krwi..igiel..nie zemdleję)..ja sie potwornie boję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Wiatam wszystkich! Fajnie, że znów jesteś Majeczka! Obyśmy nasz wątek znowu przerobiły ale tym razem na styczniowe mamusie! a to mocno trzymam kciuki! ;D
 
Majeczka, witaj znowu! fajnie, że do nas wrociłaś.
Margolis, ja niestety już się chyba na styczeń nie załapię, bo gin uprzedził mnie, że w tym cyklu nie mam robić sobie nadziei :mad: . Trudno,a le może luty, marzec? A nadzieję i tak mam ;)
Pozdrawiam wszystkie :)
 
Majeczka witam i trzymam za Ciebie , za Was wszystkie i za siebie samą również mocno ,bardzo mocno w kciuki :D.
 
hej!

Mnie niedawno śnił się mój własny, upragniony śliczny, maleńki synek :) Mam nadzieję, że to sen proroczy i niedługo się doczekam...
Bocianów nadal brak :( Pozostają naturalne sposoby ;D
pozdrawiam
 
MAJECZKA-DZIENDYBRY a raczej DYBRANOC ,jak ja kocham i nienawidzę oczekiwań ,zgadywań ,symptomów itd. Ważne że nie jestem osamotniona , że walcz kupa świetnych niuniek/MARGOLIS , KASIENKA , LANA , MAJECZKA , IZABELKA i wiele innych ,to nie loteria TO PEWNE ZWYCIESTWO ;D ;D ;D ;D CALUSKI OLIWKA
 
Hej Hej jakoś mi dziś wesoło z ranka ;D dziś zaczyna się weekend!!!!! (jakby ktoś zaimprezował i nie wiedział hihihihi) Gdzie ta owulacja!!! Już sie nie mogę doczekać! A jak tam u was? A jak starania? A jak robicie tego boćka od owulacji? Może któraś mi powie też chce takiego-może wszystkie sprawimy se boćka na szczeście?! Margolis ty masz cool boćka ;D
 
Witam Kobitki,
jestem nowa i tez sie staramy(juz od listopada 2004)i jak dotad nic :(Wlasnie ogladalam sobie galerie brzuszkow i ja tez taki chce miec :pBiore folik juz od kilku miesiecy i inne wiataminki i co?chyba trzeba podejsc do lekarza moze on cos poradzi!!!
Ja juz chce miec Szymka!!!!!
 
Dzień dobry Wszystkim !!
U mnie jest już po owu... Teraz zastanawiam się czy czasami może... ale boję się wypowiadać te słowa nawet w myślach. Nie chcę zapeszyć. Przedwczoraj miałam taką "depresję", że nie mogłam przestać płakać. Nawet mój facet się przestraszył. Wolę o tym nie myśleć, ale jak to zrobić?? Właśnie skończyłam szkołę i mam teraz mnóstwo wolnego czasu na rozmyslanie. Postaram się nie myśleć. Chociaż te bolące piersi to może być znak.... Pozdrawiam Was.
 
reklama
WITAJ Bogdaw -naszej wesołej drużynie!!! ;D Mam nadzieje ,że Ci się u Nas spodoba i zostaniesz z Nami.ŻYCZĘ SZYBKIEGO ZAFASOLKOWANIA ;D
 
Do góry