reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witam, Jestem tu zupelnie nowa i troche zagubiona. Zaczelismy sie z mezem starac o dzidzie w grudniu. Na razie nic... Tylko wszyscy dookola gadaja, ze mam o tym nie myslec i starac sie na zasadzie co bedzie to bedzie. A ja nie moge o niczym innym myslec czy u was tez tak?
 
reklama
wiecie jak jest u mnie co mamy zaczac starania pojawiaja sie obawy.Nie mozemy sie przemoc:-(
ciagle mowie w nast cyklu ale jakos staran brak.Czasem mysle ze to nigdy sie nie stanie
 
Witam Was wszystkie:) My z mężem zaczęliśmy starania o dzidzi jakieś dwa tygodnie temu bo właśnie wtedy skończyłam brac tabletki, i mam nadzieję że w niedługim czasie dołącze do grona szczęśliwych oczekujących na swoją pocieche:) Trzymam za Was kciuki!!!!! i POWODZENIA;)
 
Witam i już na początku życzę wszystkim powodzenia w staraniu się o maleństwo.

Ja zaczne się starać w marcu,bo mąż wtedy wraca z pracy zza granicy,a dobre jest to że trafi w moje dni płódne,więc zaczynamy starania w marcu.
Jak cosik to się odezwe.
Pozdrawiam
 
dla dziewczyn ktore sie wystaraly na pazdziernik

widzialam dzis watek pazdziernik 2007, w dziale przyszle mamy, zalozony przez Newie.
 
Witajcie, staraczki!!! Faktycznie, założyłam wątek "październikowy", coby się swoja radością podzielić :)) Mam nadzieję że i Wam się fluidki udzielą !
Ale po ciemniejszej stronie - w czerwcu straciłam ciążę, lekarz kazał mi poczekać pół roku z kolejną... A że na tamtą czekałam prawie rok, założyłam że i tym razem nie uda się tak szybko i starania zaczęłam po trzech miesiącach :zawstydzona/y: . No, ale "wstrzeliłam" się i tak dokładnie w te pół roku ;-) .
Mam sporo obaw, ale też dużo nadzieji że teraz będzie lepiej... Te statystyki poronień są przerażające :baffled: .
Test robiłam 28.01, dwa dni później oznaczałam poziom Beta HCG - dokładnie potwierdził 4-5 tydzień ciąży. W środę idę do lekarza, ale tak naprawdę to czekam na USG w siódmym tygodniu - jak zobaczę bijące serduszko, to się dopiero uspokoję :eek: .
Moje objawy oprócz braku @ to powiększenie piersi i ich lekko bolesne napięcie, przed @ nigdy tego nie mam :-)
Mam już ośmioletnią córkę i... 33 lata :-)
Trzymajcie się i fasolkujcie !
 
Witam wszystkie staraczki serdecznie. My zaczniemy się starać dopiero od maja. Teraz czeka nas okres badań i przyjmowania różnych przedciążowych dopalaczy ;-) Już się nie mogę doczekać. Niestety wcześniej musimy odwiedzić kilku lekarzy, żeby odpowiednio przygotować mnie do ciąży (w moim przypadku ciąża jest z gatunku tych podwyższonego ryzyka). W związku z badaniami mam pytanie. Chcę iść do gina już z wynikami ważniejszych badań, żeby wszystko przyspieszyć. Ponieważ na państwową wizytę muszę poczekać ponad miesiąc, więc chcę iść do niego prywatnie. Wiem, że te wszystkie badania, robione prywatnie, dosyć dużo kosztują i stąd moje pytanie: na które z badań, typu toxo, cytomegalia itp. skierowania może dać lekarz pierwszego kontaktu?

Pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki i życzę jak najszybszych efektów. Tym, którym już się udało serdecznie gratuluję i po cichu zazdroszczę :-)
 
reklama
lece teraz na pocztę ....dostałam awizo ...i wiem co przyszło .....wow ...juz sie nie moge doczekac....:-)
Dziewczyny ide po testy owu .....ojjjj będzie sie działo:)):tak:

obiecuje ze juz nie bede Was tak zaniedbywac ....zajrzę jescze wieczorkiem:-)

całuje gorąco :-D
 
Do góry